Фермерів Тернопільщини змушують здавати зерно для Партії регіонів?

Фермери Тернопільщини нібито добровільно-примусово здають зерно та гроші Партії регіонів для проведення виборів. Про це заявив вчора народний депутат, голова облорганізації ВО “Батьківщина” Василь Деревляний.

Про це повідомляє  “За збручем”

– До мене надійшла інформація, що з ініціативи голів Теребовлянської, Борщівської та інших районних адміністрацій поставлено завдання кожному керівнику сільськогосподарського підприємства і фермеру сплатити по 50 гривень за кожен гектар землі. Якщо хтось має 1000 га, то повинен заплатити 50 тисяч гривень. Але беруть не грошима, а зерном. Вантажівки приїжджають одразу на тік, – прокоментував Василь Деревляний.

На думку народного депутата, у такий спосіб формується резервний фонд, який потім використовуватиметься у виборчій компанії партією влади.

Нардеп зазначив, що ініціатива збору “податей” з фермерів іде від голови ОДА та голів райдержадміністрацій.

Відтак, Деревляний направив депутатське звернення на ім’я начальника обласного управління СБУ, МВС та прокурора Тернопільської області з проханням вжити заходи, спрямовані на припинення рекету з боку представників влади проти керівників сільськогосподарських підприємств і фермерів краю.

  • Иван

    В секс-шоп заходит дедок и обращается к продавщице:
    – Доченька, я недоволен своей половой жизнью, итогами Харьковских газовых соглашений и новыми
    коммунальными тарифами. У вас есть надувной Янукович?


Новини партнерів