Найкрасивіша біла жінка планети – українка

Перша віце-міс Всесвіт 22-річна Олеся Стефанко сьогодні о 4-й ранку повернулась в Україну після участі в конкурсі.

Олеся Стефанко сьогодні вперше за місяць скуштувала сирників – каже, що вони і борщ – її улюблені страви.

«Перед конкурсом набрала пару кілограмів, щоб не загубитися на фоні бразилійок, але під час конкурсу відмовляла в десертах, хоча там були просто шедеври. Та вже вчора їла торт», – розповідає красуня каналу ICTV.

В Одесі студентку Інституту прокуратури та слідства вже вважають одеситкою, але сама дівчина каже – вона коломиянка і не зрадить рідну Ковалівку.

Навчання кидати не збирається. Студентка 5-го курсу поєднуватиме його з обов’язками першої віце-міс – це і участь у Формулі-1 у Сингапурі, і зйомки за контрактом з американським дизайнером. І, звичайно ж, допомога у підготовці кастингу для нового конкурсу – «Міс Всесвіт-2012».

«Моїм улюбленим серіалом був «Таємниці слідства», тому слідча Марія Швецова назавжди залишиться для мене ідеалом краси і сили. Ось чому я вирішила обрати для себе таку серйозну професію», – запевнила Олеся.

Українські організатори конкурсу вже написали листа Президенту Віктору Януковичу з проханням відзначити фактичну перемогу України в конкурсі світового рівня і чекають на відповідь.


Новини партнерів