Прем’єр-міністра Канади нагородили Шевченківською медаллю

Прем’єр-міністр Канади Стівен Гарпер зустрівся з українсько діаспорою в Канаді та взяв участь у святковому бенкеті з нагоди його нагородження Шевченківською медаллю – найвищою нагородою Конґресу українців Канади. Про це повідомляє прес-служба Світового конгресу українців.

Під час зустрічі було обговорено ряд питань відносно України. Президент Конгресу українців Канади Павло Грод вручив Прем’єр-міністру Канади Стівену Гарперу Шевченківську медаль та відзначив його визначний внесок у розвиток української громади в Канаді та підтримку різних важливих для української спільноти питань, що насамперед стосуються визнання Канадою Голодомору 1932-33 рр. геноцидом українського народу, захисту прав людини та демократичного розвитку України.

У свою чергу Прем’єр-міністр Канади подякував за високу нагороду та у своїй промові звернув увагу на значний внесок української спільноти в розбудову Канади. Він також запевнив у тому, що український народ може розраховувати, що Канада буде стояти на сторожі його свободи.

Медіа-портал VIDIA


Новини партнерів