Віктор Ющенко записав звернення для інтернет марафону

Віктор Ющенко не прийде до студії інтернет марафону “Революція. 7 років потому”. Натомість організатори записали інтерв’ю з колишнім президентом.

“Ми отримали урок, який буде нам слугувати десятки років,”- сказав Віктор Ющенко

“Те, що було 7 років назад, у нас ніхто не забере. Ми отримали такий імунітет, який допоможе нам пережити те, що зараз відбувається,”- наголосив Ющенко. Він також побажав, щоб ми завжди пишалися здобутою свободою – це тест на те, наскільки ми є європейцями.

Майбутнє України, за словами Віктора Ющенка, проходить через демократію і свободу, національне відродження та інтеграцію до Європи.

На завершення екс-президент подякував кожному, хто прийшов тоді на Майдан та  побажав єдності українській нації та порозуміння.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Віктор Ющенко прийде до студії інтернет марафону “Революція. 7 років потому”.

Медіа-портал VIDIA

 

Пряму трансляцію марафону можна дивитись тут:

  • Ющенко не прийшов до студії інтернет марафону “Революція. 7 років потому” не тому, що йому встидно за свою зраду… Особа, яка живе за принципом “усім, кому я винен, – я прощаю”, цього не розуміє… Він просто побоявся…

  • Морально-етичне осмислення огидних, реальних, дуже конкретних і доконаних чинів Ющенка та його банди мародерів у вишиванках- невмолимо-неминуче.

  • Боже ну что за брехня!!какую мы свободу добыли????ну в лице нынешнего правительства с лидером который………………………………………………..глупых?косноязычных,путающих Южную Америку с Северной..мыкающих…в микрофон по 5 минут подбирая слова..

  • Igor

    Как реально можно добраться до этого Иуды, чтобы воздать должное? Сам он не повесится, а, наоборот, будет дальше глумиться над нами.


Новини партнерів