Українська опозиція об’єднується: партія Луценка оголосила про злиття з «Батьківщиною»

Партія «Народна самооборона» (НС) прийняла рішення про приєднання до «Батьківщини». Про це йдеться у зверненні лідера НС Юрія Луценка до делегатів з’їзду партії «Батьківщина», пише «Українська правда».

«Я так часто вживаю слово «разом», що час сказати головне. Як лідер «Народної самооборони», я тут і тепер заявляю про приєднання до партії «Батьківщина». Вірю, що шлях об’єднання – це шлях до перемоги. Маю на увазі перемогу передовсім не партійну, а перемогу здорового глузду. Перемогу правди, перемогу України та її народу», – йдеться у зверненні.

Луценко також наголосив на необхідності «об’єднання в єдину команду демократів «”Батьківщини», «Фронту змін», «УДАРу» та інших опозиційних партій Комітету опору диктатури».

«Висунення єдиного списку кандидатів у депутати, узгодженого не тільки з партійними штабами, але – головно – з виборцями. Розробка спільної Програми євроремонту України із конкретним планом реформи правосуддя, податкової системи, антимонопольної політики та прозорості використання державних ресурсів», – додав він.

Він також зазначив, що вважає за потрібне негайно перейти від міжпартійних переговорів, «які неприпустимо затягнулися, до практичної, відкритої і чесної розмови з виборцями».

Лист Луценка з Лук’янівського СІЗО на з’їзді «Батьківщини» зачитав його брат Сергій.

Крім того, видання пише, що лідер іншої опозиційної партії –  «Фронту змін» – Арсеній Яценюк запропонує поставити крапку щодо об’єднання опозиції протягом трьох тижнів.

Медіа-портал VIDIA

 

 


Новини партнерів