В Італії важко поранили двох українців

Двоє українців отримали важкі вогнепальні поранення під час спроби злочинців пограбувати АЗС в районі Тор Тре Понте міста Латіна, поблизу Риму. Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на УНІАН.

26-річний українець, який працює на цій АЗС, перебував на робочому місці разом зі своїм земляком, 36 років, коли двоє злочинців на скутері в масках і касках спробували забрати денну виручку, близько 2 тис. євро.

Українці намагалися затримати зловмисників. Один з них схопив одного з бандитів, а інший кинув в його спільника вогнегасник. Побачивши таку реакцію, один із нападників витягнув пістолет калібру 7,65 та зробив 5 пострілів, поранивши співробітника заправки в живіт, а його товариша – в ліву ногу.

Італійська поліція по «гарячих слідах», на основі записів камер відеоспостереження і даних свідків, затримала зловмисників.

Ними виявилися двоє 31-річних італійців, жителів міста Латини. Злочинці в минулому неодноразово затримувалися правоохоронцями. Вдома у одного з них було знайдено зброю, використану при спробі пограбування.

Поранений у живіт українець прооперований і перебуває у важкому стані в лікарні м. Латина. Його товариш теж отримав необхідну медичну допомогу.

Консульський відділ Посольства України в Італії зв’язався з компетентними органами, взявши цей випадок під свій контроль.

Медіа-портал VIDIA


Новини партнерів