У Києві, Львові та Одесі встановили Сталіна, який пісяє

У Львові встановили пам’ятник Сталіну, який стоїть зі спущеними до колін штаньми і зв’язаними за спиною руками. Напередодні акція гучно анонсувалася від імені неіснуючої лівої організації. Про це повідомляє «Історична правда» з посиланням на «Galinfo».

Пам’ятник короткий час простояв в одному з прохідних дворів, що виходить на Площу Ринок. Дерев’яний муляж пофарбовано бронзовою фарбою. Він є фігурою Сталіна в людський зріст із спущеними брюками.

«У Брюсселі є пісяючий хлопчик, у Львові буде, якщо городяни захочуть, пісяючий Сталін», – сказав представник організації «Братство», яка ініціювала встановлення пам’ятника, Віталій Чорний.

Далі Сталіна повалили і закидали мотлохом. З’явилася міліція, яка склала протокол.

Аналогічні «пам’ятники» встановили в Одесі біля Карантинної стінки і в Києві на Подолі.

Видання нагадує, що у грудні минулого року комуністи та їхні прихильники поклали квіти до «місця майбутнього пам’ятника» Сталіну на Європейській площі у Києві. Перше погруддя Сталіну в Запоріжжі було встановлено 5 травня 2010 року перед будинком Запорізького обкому КПУ. За його виготовлення комуністи заплатили 109 тисяч гривень. 28 грудня 2010 невідомі пошкодили бюст, відрізавши йому голову. Відповідальність за скоєне взяла на себе націоналістична організація «Тризуб». У новорічну ніч невідомі підірвали пам’ятник Сталіну.

Медіа-портал VIDIA


Новини партнерів