МВС: День Перемоги пройшов без порушень правопорядку

Святкування Дня Перемоги в Україні відбулося без значних порушень правопорядку. Про це повідомляє «LB.ua» з посиланням на Департамент зв’язків з громадськістю Міністерства внутрішніх справ.

У майже 5 тис. населених пунктів усіх регіонів держави 9 травня відбулося понад 14 тисяч масових заходів з нагоди святкування 67-ї річниці перемоги у Другій світовій війні. У заходах взяли участь близько 2,4 млн. чоловік.

Найбільш багатолюдні заходи відбулися на території Харківської (280 тис. чол.), Запорізької (232 тис. чол.), Черкаської (більше 212,8 тис. чол.) та Хмельницької (130 тис. чол.) областей.

Під час заходів виникло кілька інцидентів, розвитку яких вдалося уникнути.

Охорону громадського порядку на території держави забезпечували понад 30,5 тис. працівників органів внутрішніх справ, у тому числі майже 2,3 тис. військовослужбовців внутрішніх військ МВС України.

Варто відзначити, що уперше за останні роки Львів без потрясінь «пережив» День Перемоги. За інформацією УНІАН, обійшлося без сутичок та протистоянь, які були минулого року. Як відомо, не всі громадяни вважають цей день святом.

Медіа-портал VIDIA


Новини партнерів