Україна перемогла Швецію у своєму дебюті на Євро-2012

Фото UEFA

Футбольна збірна України виграла свій перший поєдинок на чемпіонаті Європи з рахунком 2:1. Суперником “синьо-жовтих” у дебютній зустрічі стали шведи, яких у такій кількості на території України не було від часів Полтавської битви.

Олег Блохін вирішив зіграти зі Швецією в атакуючий футбол. Вирішальним у стартовому складі стала поява Андрія Шевченка, який не тільки відіграв на належному рівні, але й зробив дубль. І не просто забив, а зробив це головою в обох випадках. Такий факт, беручи до уваги зріст оборонців Швеції, примушує пригадати найкращі роки кар’єри легендарного форварда України. Проводжав “Олімпійський” Андрія овацією, стоячи.

Як такого, атакуючого футболу, загалом, не вийшло. Хоча тут є свої об’єктивні причини – ніхто не хоче ризикувати у першій зустрічі. Водночас, ініцативою повністю володіли “синьо-жовті”. Підсумковий відсоток володіння м’ячем став 66 на 34. У грі зі Швецією, яка є завсідником різноманітних фінальних частин, такі дані є для нас несподіваними, проте приємними.

Ще одним позитивним моментом стало те, що Україна швидко відігралася. Тобто не розсипалася, а пішла в атаку. І неважливо тепер говорити що було б, якби Ібрагімовіч забив наприкінці першого тайму, коли м’яч влучив у стійку. Все сталося так, як сталося. І нам від того не може бути не добре.

Так, ейфорія від перемоги є. Однак це лише Швеція, при всій до неї повазі. Якби не виграли цей матч, то, очевидно, робити на Євро нам не було чого. Тепер буде перевірка Францією, яка сьогодні добряче поганяла Англію. Саме підопічні Блана виглядали покраще. До зустрічі 15 червня у Донецьку. І головне – спуститися з небес на землю.

За матнріалами champion.com.ua

 • Mykola

  Украiна – чемпiон!

 • Kiev

  БРАВО!!!!
  UKRAINE is CHAMPION!
  Шикарная игра!
  Усiх з ПЕРЕМОГОЮ!!!!

  Всей СБОРНОЙ Украины – РЕСПЕКТ!
  ШЕВА РЕСПЕКТ! РЕСПЕКТ! РЕСПЕКТ!
  ПЯТОВ РЕСПЕКТ! РЕСПЕКТ! РЕСПЕКТ!

  Здоровья вам ребята! Мы ВЕРИМ В ВАС! СИЛЫ ВАМ !
  Та шоб ви iх усiх порвали, на вас уся надiя!
  ВЕРИМ! БОЛЕЕМ!

 • Kiev

  БРАВО!!!!
  UKRAINE is CHAMPION!
  Шикарная игра!
  Усiх з ПЕРЕМОГОЮ!!!!


Новини партнерів