В Італії збільшуються санкції для роботодавців нелегалів

В Італії введуть жорсткіші санкції для тих, хто наймає нелегальних іммігрантів. Проте, претендувати на отримання дозволу на проживання можуть лише ті “нелегальні” іноземці, умови праці яких можна класифікувати як «експлуатація», і які погодяться співпрацювати з органами правопорядку. Для всіх інших передбачено депортацію. Про це пише «Українська газета».

Наймати на роботу тих, хто не володіє дійсним дозволом на проживання в Італії вважатиметься злочином, за який каратимуть позбавлення волі від трьох місяців до одного року і штрафом у розмірі 5000 євро за кожного найнятого працівника. До цього додається адміністративне покарання за порушення нормативів що стосуються заробітної плати і соціального забезпечення.

Проектом передбачено, що роботодавці, засуджені за цей злочин, більше не зможуть запрошувати іноземних робітників. Крім того, вони повинні виплатити штраф у розмірі середньої вартості репатріації “нелегала”.

У разі прийняття постанови не слід сподіватися на масову легалізацію. Уряд пояснює це в спеціальній нотатці: очікується що кількість дозволів на проживання для іноземних робітників «буде незначною».

Медіа-портал VIDIA

 • Ви хочете сказати, що живете краще від італійських нелегалів?
  Працюєте тяжко і накопичуєте на майбутнє своїх нащадків?
  Працюєте тяжко – факт.
  Але – за їду.
  Нелегали – за єврики.
  І діти їх купаються у власних басейнах.
  От як діти олігархів.
  Тільки тому, що батьки у них – просто тверезі…


Новини партнерів