Патріарх Святослав у Дубліні зустрівся з українською громадою

Глава Української Греко-Католицької церкви, Блаженніший Святослав (Шевчук) відвідав Ірландію, де взяв участь у 50-му Міжнародному Євхаристійному конгресі, що проходить під гаслом «Євхаристія: сопричастя з Христом і між нами». Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Крім Блаженнішого Святослава, Українську Греко-Католицьку Церкву на конгресі представляли Владика Гліб (Лончина), Апостольський Екзарх у Великій Британії та Візитатор для українців в Ірландії, місцевий душпастир о. Василь Корніцький та українські вірні з Дубліна.

Господарем конгресу, який відбувався з 10 по 17 червня, стала Дублінська архидієцезія. У роботі конгресу взяли участь єпископи, духовенство, монашество й миряни з усього світу. З України також приїхала група із центру «Надія» під проводом о. Олега Лазаркевича.

Програмою Євхаристійного конгресу було передбачено дві українські літургії. Одну було відправлено на початку конгресу, а другу Блаженніший Святослав відслужив у суботу в церкві Клонлиф-коледж.

У неділю, 17 червня, Патріарх відслужив Літургію для української спільноти й зустрівся з громадою.

Нагадаємо, що останній Євхаристійний конгрес, який пройшов у Дубліні, відбувся 1932 року. У ньому взяв участь блаженний священномученик Миколай Чарнецький у якості представника Митрополита Андрея.

Медіа-портал VIDIA


Новини партнерів