Розгляд “мовного” закону відкладено через протистояння

Фото руху “Відсіч”

Верховна Рада не розглядатиме цього тижня скандальний законопроект про мови. У цьому запевнив журналістів спікер Володимир Литвин. Повідомляє Українська правда.

“Цей проект не розглядатиметься з двох причин – не завершено його розгляд у комітеті, і цей проект викликає політичне протистояння”, – заявив він.

За словами Литвина, до проекту подано понад 1000 поправок і триває його розгляд в комітеті.

“Ми припустилися великої помилки. Треба було ще до першого читання створити робочу групу і серйозно опрацювати цей документ”, – додав він.

Тим часом, лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов не виключає розгляду мовного законопроекту цього тижня. “Якщо ми вважатимемо за необхідне це зробити, то до кінця тижня ми матимемо право це зробити. Якщо комітет не підготує порівняльну таблицю до другого читання – ми ухвалимо законопроект в тому варіанті, в якому він був у першому”, – запевнив Єфремов.

Як повідомляє Українська правда, сьогодні біля Верховної ради відбулася акція протесту, на якій від влади вимагали зупинити “розкол України”. На акції були присутні письменники та музиканти, а саме Сашко Положинський та Брати Капранови.

Як відомо, 5 червня законопроект був прийнятий у першому читанні, у зв’язку з чим  тоді відбулися масові акції протесту. Як повідомляв Медіа-портал VIDIA, на спробу прийняття “мовного” законопроекту українська діаспора у різних країнах і містах відповіла протестними акціями. Також, 300 громадських діячів створили Всеукраїнський комітет для захисту української мови.

Медіа-портал VIDIA

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Схоже з цієї категорії