Розгляд “мовного” закону відкладено через протистояння

Фото руху “Відсіч”

Верховна Рада не розглядатиме цього тижня скандальний законопроект про мови. У цьому запевнив журналістів спікер Володимир Литвин. Повідомляє Українська правда.

“Цей проект не розглядатиметься з двох причин – не завершено його розгляд у комітеті, і цей проект викликає політичне протистояння”, – заявив він.

За словами Литвина, до проекту подано понад 1000 поправок і триває його розгляд в комітеті.

“Ми припустилися великої помилки. Треба було ще до першого читання створити робочу групу і серйозно опрацювати цей документ”, – додав він.

Тим часом, лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов не виключає розгляду мовного законопроекту цього тижня. “Якщо ми вважатимемо за необхідне це зробити, то до кінця тижня ми матимемо право це зробити. Якщо комітет не підготує порівняльну таблицю до другого читання – ми ухвалимо законопроект в тому варіанті, в якому він був у першому”, – запевнив Єфремов.

Як повідомляє Українська правда, сьогодні біля Верховної ради відбулася акція протесту, на якій від влади вимагали зупинити “розкол України”. На акції були присутні письменники та музиканти, а саме Сашко Положинський та Брати Капранови.

Як відомо, 5 червня законопроект був прийнятий у першому читанні, у зв’язку з чим  тоді відбулися масові акції протесту. Як повідомляв Медіа-портал VIDIA, на спробу прийняття “мовного” законопроекту українська діаспора у різних країнах і містах відповіла протестними акціями. Також, 300 громадських діячів створили Всеукраїнський комітет для захисту української мови.

Медіа-портал VIDIA

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…