Депутати почали голодування, вимагаючи скасувати мовний закон

Народні депутати фракції НУ-НС почали голодування біля Українського дому в Києві, вимагаючи скасування мовного закону, передає «Радіо Свобода».

«Прямо на сходах біля Українського дому депутати почали голодування, вимагаючи скасування злочинного закону про засади державної мовної політики», – заявив депутат фракції НУНС В’ячеслав Кириленко.

За його словами, безстрокове голодування біля Українського дому  почали він, Ксенія Ляпіна, Володимир Мойсик, Іван Стойко та інші.

Кириленко наголосив, що депутати будуть голодувати «доти, доки так звана більшість не скасує цей закон». При цьому він зазначив, що депутати мають намір продовжувати голодування, доки цей закон не буде скасований, незважаючи на те, що на 6 липня заплановане закриття 10-й сесії.

Він наголосив, що це пов’язано з тим, що більшість брутально ухвалювала відповідний закон. Зокрема, сказав Кириленко, не була дотримана процедура, профільний комітет Ради не розглянув усі поправки і не дав своїх висновків.

Раніше сьогодні Верховна Рада України 248 голосами ухвалила скандальний закон про засади державної мовної політики, як запевняють очевидці, із грубим порушенням законодавства. Біля Українського дому у Києві збираються протести проти цього закону.

Медіа-портал VIDIA

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Схоже з цієї категорії