Про прийнятий “мовний” закон. Якими ж були реальні мотиви?

Прийняття цього закону означає тільки одне – діюча влада не бажає національної єдності. Навіть російськомовні справжні громадяни говорили, що їм не потрібен такий захист від Партії регіонів. Вони впевнені – російській мові в цій країні нічого не загрожує, а загрожує українській.

Яки ми ж були реальні мотиви тих, хто прийняли цей закон?


Новини партнерів 3 коментарі(в)

 1. Погоджуюсь із Віталієм, що дії ПР є частиною кремлівського сценарію розділення України. При чому – не “умовного” там якого, а саме на кілька частин – за “грузинсько-молдовським” сценарієм, або щось типу того…

  АЛЕ це – “відділення кількох областей” – це “запасний варіант”. Фактично ж вони хочуть НЕ ЛИШЕ ПАНУВАТИ, АЛЕ Й СИМВОЛІЧНО СТВЕРДЖУВАТИ СВОЄ ПАНУВАННЯ НАД “НАМИ” по всій Україні – до Львова включно.

  Більш детально я написав про це ось тут: http://blogs.korrespondent.net/users/blog/olexiyklasztorny/a69598

  Reply
 2. Миколда 03/07/2012 о 23:40

  Пане Віталій, згоден з Вашими висновками! Але ж існує якийсь регламент в Зраді. Я не говорю про порядність, етикет… Замовлення очевидне! Мавпонюк “бліцкрігом” об”явив про голосування… А кнопкодупи по змаху руки чічітова расєйським нахрапом надавили кнопки не ПРисутніх в Зраді?!
  Ви уявляєте, що ця комуно-фашистська орда буде робити в жовтні в так називаємий день галасаванія???! Моя думка, що там професіональніий ідеотизм, пов”язаний із довгостроковим (пожиттєвим) перебуванням у владних структурах капеесесівської номенклатури іі абсолютною безконтрольністю з боку людей. Вони діють так, як привикли діяти при теранії, ще до розвалу імперії. (?)

  Reply
 3. Ivan 03/07/2012 о 23:06

  Реальні мотиви…Аби не відбулися вибори,увести черезвичайний стан в Україні…для чого армию розброюють а миліцію озброюють, і країна може бути поділена на дві частини,але не по Дніпро…Нові Муравйовці до Українскої землі жадні…

  Reply

Коментувати

(Ваш імейл не буде опубліковано)

Додавши коментар, Ви погоджуєтесь, що він перед розміщенням на нашому сайті може бути переглянутий редакцією. Перед коментуванням Ви прочитали і погоджуєтесь з правилами. VIDIA залишає за собою право використати Ваш коментар на будь-якій із своїх медійних платформ.

Реклама на VIDIA

З питань розміщення реклами звертайтесь за адресою:
advertise (at) vidia.org

Про нас