Про прийнятий “мовний” закон. Якими ж були реальні мотиви?

Прийняття цього закону означає тільки одне – діюча влада не бажає національної єдності. Навіть російськомовні справжні громадяни говорили, що їм не потрібен такий захист від Партії регіонів. Вони впевнені – російській мові в цій країні нічого не загрожує, а загрожує українській.

Яки ми ж були реальні мотиви тих, хто прийняли цей закон?

 • Погоджуюсь із Віталієм, що дії ПР є частиною кремлівського сценарію розділення України. При чому – не “умовного” там якого, а саме на кілька частин – за “грузинсько-молдовським” сценарієм, або щось типу того…

  АЛЕ це – “відділення кількох областей” – це “запасний варіант”. Фактично ж вони хочуть НЕ ЛИШЕ ПАНУВАТИ, АЛЕ Й СИМВОЛІЧНО СТВЕРДЖУВАТИ СВОЄ ПАНУВАННЯ НАД “НАМИ” по всій Україні – до Львова включно.

  Більш детально я написав про це ось тут: http://blogs.korrespondent.net/users/blog/olexiyklasztorny/a69598

 • Миколда

  Пане Віталій, згоден з Вашими висновками! Але ж існує якийсь регламент в Зраді. Я не говорю про порядність, етикет… Замовлення очевидне! Мавпонюк “бліцкрігом” об”явив про голосування… А кнопкодупи по змаху руки чічітова расєйським нахрапом надавили кнопки не ПРисутніх в Зраді?!
  Ви уявляєте, що ця комуно-фашистська орда буде робити в жовтні в так називаємий день галасаванія???! Моя думка, що там професіональніий ідеотизм, пов”язаний із довгостроковим (пожиттєвим) перебуванням у владних структурах капеесесівської номенклатури іі абсолютною безконтрольністю з боку людей. Вони діють так, як привикли діяти при теранії, ще до розвалу імперії. (?)

 • Реальні мотиви…Аби не відбулися вибори,увести черезвичайний стан в Україні…для чого армию розброюють а миліцію озброюють, і країна може бути поділена на дві частини,але не по Дніпро…Нові Муравйовці до Українскої землі жадні…


Новини партнерів