Діаспора пікетуватиме ще 7 українських дипустанов на захист мови

Фото www.vidia.org

Українці, які живуть або перебувають закордоном у різних країнах планують провести демонстрації проти “мовного” закону біля дипломатичних установ України.

Як повідомляє кореспондент Медіа-порталу VIDIA, на протест у Лондоні біля Посольства України у Великій Британії, який відбудеться 11 липня, українську громаду закликав Союз українців Великої Британії.

“Нам усім небайдужа Україна, її майбутнє. Верховна Рада підло прийняла закон, який надає російській мові офіційного статусу, а фактично робить її панівною в Україні. Закликаємо масово зібратися і висловити наш рішучий протест,”- повідомили представники організації.

На той же день мітинг на підтримку української мови заплановано й біля Генерального консульства України у Франкфурті (Німеччина).

Як повідомляв Медіа-портал VIDIA, на 11 липня подібні пікети дипустанов України закордоном плануються у Гамбурзі (Німеччина), Нью-Йорку (США), Парижі (Франція). 15 липня – у Чикаго (США), а 18 липня українці прийдуть під дипломатичне представництво України у Торонто (Канада).

Раніше акції протесту з приводу прийняття “мовного” закону відбулись у Франції та Литві. Як повідомлялось, українські організації з цілого світу обурені прийняттям “мовного” закону і надіслали українській владі відповідні звернення.

Тим часом, станом на понеділок, на акції на захист мови під Українським домом у Києві голодують 9 осіб. Повідомиляє Українська правда з посиланням на ТВі.

Медіа-портал VIDIA


Warning: A non-numeric value encountered in /home/customer/www/vidia.ua/public_html/wp-content/plugins/magazin-extras/shortcodes/s-posts.php on line 347

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Схоже з цієї категорії