Влада, яка не поважає громадян, руйнує власний суверенітет – омбудсмен

Французький посол з прав людини Франсуа Зімере стверджує, що влада, яка не поважає та не захищає власних громадян, сама руйнує засади свого суверенітету. Про це французький омбудсмен, фаховий адвокат, колишній правник Міжнародного кримінального суду розповів у своєму інтерв’ю виданню Тиждень.

“Франція підтримує всіх тих, кого переслідують із політичних мотивів, у цілому світі. Мушу визнати, що мені прикро від того, що коїться в Україні. Ця країна подавала величезні надії. Ми налагодили з Україною добрі та міцні відносини. Погляньте, який успіх щороку має «Французька весна»! Україна не є аутистичною державою. Українське суспільство, зокрема громадянське, відкриті до зовнішнього світу. І країна дуже потребує такої відкритості. Проте граматика сучасного світу дуже вимоглива. Ця граматика свободи вимагає волі й демократії,”- сказав  Зімере, коментуючи ув’язнення Тимошенко та Луценка.

Французький фахівець пояснив, що в жодній демократичній країні світу немає механізмів покарання за політичні рішення, в Україні вони збереглися та застосовуються. “За політичні помилки має бути політичне покарання. Неефективних політиків санкціонують не судді, а виборці,”- сказав він.

Медіа-портал VIDIA

  • Реалист

    Что ж, сказано правильно, только для банды уголовных преступников, которые дорвались до кормушки, это всё пустой звук. Они для того и судили оппозиционеров, что бы не иметь конкурентов на грядущих выборах. Если внимательно присмотреться, видно, что как только в протестах, появляется лидер, им сразу интересуется СБУ и милиция. Ему сразу пришивают несуществующие грехи и стараются изолировать от народа. Напоследок хочется сказать, что власть, напрасно пытается сделать такую селекцию, судит и садить её, будут совершенно другие люди, о которых она сейчас и не подозревает. Когда народ готов, приходит руководитель.


Новини партнерів