У Чикаго близько 100 людей пікетували українське консульство на захист мови

У неділю, 15 липня, близько ста людей прийшли під стіни Генерального консульства України в Чикаго.

Українці вимагали від гаранта Конституції Януковича накласти вето на прийнятий “мовний” закон. Про це повідомляє кореспондент VIDIA.

Учасники мітингу на підтримку української мови вирішили не тільки адресувати свої вимоги до президента Януковича, а й повідомити американський уряд та конгресменів про намагання української влади “знищити українську мову та демократію.”

“Ми закликаємо кожного українця обєднатися в одну патріотичну силу і захистити все українське!”- звернулися організатори до українського народу.

Як повідомляв Медіа-портал VIDIA, загалом відбудеться 10 пікетів українських консульств та посольств у різних країнах.

Нагадаємо, діаспора вже провела пікетування дипустанов України у Буенос АйресіНью-Йорку, Франкфурті, Празі, Лондоні, Гамбурзі, Парижі та Вільнюсі. А 18 липня українці прийдуть під дипломатичне представництво України у Торонто.

Тим часом, з-під Українського дому у Києві “швидка” забрала ще одного голодуючого, Петра Шкутяка, який став п’ятим. Не зважаючи на це, повідомляє Тиждень, до голодування приєднуються нові люди, і станом на понеділок всього в акції брали участь 12 осіб.

Медіа-портал VIDIA

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…