Ющенко – ТАК!

Я вирішив викласти, максимально стисло, факти, які вказують на те, як багато для становлення нашої державності вдалось виконати Віктору Андрійовичу Ющенку за час своєї політичної кар’єри, і цим само нагадати нам про його внесок в розвиток України.

1. Віктор Ющенко, очолюючи Національний банк, ввів національну валюту – гривню. Президент Кучма відважився на такий крок тільки тоді, коли нацбанк очолив Віктор Ющенко. Після введення гривні їй пророкували крах, а вона дотепер вистояла.

2. Коли країна опинилась в стані дефолту, Віктора Ющенка призначають Прем’єром. Він дає згоду і виводить економіку країни з крутого піке в нормальний стан, впровадивши правильні економічні схеми. Нам, накінець, почали виплачувати зарплати в гривнях, а не повзунками, білизною,туалетним папером, прасками, гречкою та ще багато чим, повністю ліквідували заборгованість по заробітним платам.

3. Віктор Ющенко стає національним лідером, об’єднуючи навколо себе націю, яку веде за собою на Майдан. Не було би Ющенка – не було би Майдану. Зараз це очевидно. Життя, просто, нестерпне, ”лідери” в тюрмі, а люди не виходять на вулиці ні спасати цих “лідерів”, ні відстоювати свої інтереси. Чому?! Бо вони вважають, що немає справжнього, на їхню думку, лідера. На це і розраховували ті , хто дискредитували Віктора Ющенка в очах українців і світу. Травили його, намагаючись фізично усунути, але тільки спотворили його обличчя, що також відіграло немалу роль в падінні рейтингу. Пригадаймо, як він виглядав на фоні красивої багіні у вишиванках , яка замість того, щоб впроваджувати економічні схеми, запропоновані Президентом, якого обрав народ, і який уже на ділі доказав, що він знає як вести економіку країни – “мочила” його разом з армією тролів та ботів, якими просто кишів і кишить далі інтернет. Підсміхалась над ним в Москві, що є найбільш принизливо. Економіка це точна наука, яка ґрунтується на строгих математичних розрахунках, а не на популізмі. Ющенко був невигідним всім крім українського народу, а український народ розвісив вуха, розкотив губу і ходив з локшиною на вухах, навішаною Тимошенко. І до тепер ходить. Може пора струсити локшину, губу сховати і вже, накінець, почути голос розуму, як не свого, то хоча б того, хто його має?! А таких є немало, тільки, чогось, вони й досі мовчать. А щодо вишиванок, то душа має бути вишита українським орнаментом , душа, розумієте!!! Це те, що дається тільки з молоком матері. Показово вбиратись у вишиване, і почати говорити українською тільки тоді, коли треба конче показати, який ти “великий” патріот, щоб тебе не засадили до цюпи – це фарисейство. Одіти вишиванку може кожен, а от на ділі показати свою українську сутність, це не одне і теж.

4. Завдяки Віктору Ющенку через Майдан Світ побачив нас з Вами як цивілізовану, розумну і врівноважену націю. Про Україну взнали у найвіддаленіших куточках планети. Україна стала відомою як держава, яскраво заявивши про себе.

5. Ставши Президентом Віктор Ющенко уберіг Україну від федералізації та сепаратизму, а отже від громадянської війни, яка неминуче би виникла при такому перебігу подій. ( Події в бувшій Югославії яскравий тому приклад ) Якби був впроваджений лозунг “бандитам -тюрми” – відразу би почався процес відокремлення східних регіонів України з проханням про допомогу до “старшого брата”. І допомога би прийшла, не забарилася б, як пити дати. Можемо не сумніватись, що рускоязичноє насєлєниє било би защіщєно, обязятєльно, а как же іначє? Москва лиш цього чекає. Україна, не маючи ні нормальної патріотичної армії, ні, що саме головне, патріотично настроєних громадян, мирно проковтнула би свою остаточну і вже безповоротну колонізацію. Ось чому потрібні знання історії і нашого славного героїчного минулого. Потрібні, щоб почерпнути уроки та мати той патріотизм, який дав можливість іншим націям вистояти і зберегти свою незалежність дотепер, і який під корінь був знищений комуністичним режимом за 70 років і лежить зараз в землі разом з багатомільйонним цвітом української нації, замордованим голодомором, засланим на смерть у табори та закатованим в катівнях НКВД.

6. Отже я підійшов до, чи не самого головного, а саме, до того, що Віктор Ющенко зробив колосальний внесок для відродження історичного спадку нації, для самоусвідомлення того, хто ми є. Саме за його каденції українці почали розуміти свою роль в історії та розвитку світової цивілізації. Для цього була проведена колосальна по об’єму робота, залучене широке коло спеціалістів, істориків. Тому так озвіріло дивляться на Віктора Ющенка з Москви, бо цього вони найбільше і боялись – вони боялись правди, правди, після якої світ довідається про їхні злочини проти людства, а це помішає Москві затягнути Україну в черговий союз, тобто знову колонізувати її.

7. Президент Ющенко домігся вступу України до СОТ.

8. За Президента Ющенка ми стали вільними, він нам дав Свободу. Свободу слова і свободу вибору. Вибори були тричі за його каденції, всі чесні і вільні – це признав світ. Саме за Свободу і стояли на Майдані.

9. Президент Ющенко вивів війська з Іраку.

10. Надання матеріальної допомоги матерям при народженні дитини. Це призвело вперше за часів незалежності до переважання народжуваності над смертністю. Нація почала відроджуватись.

11. Тривалість служби в армії стала один рік, замість двох.

12. За час президентства Віктора Ющенка Україна внесена до списку країн зі статусом вільна країна.

13. З,5 мільйонів нових робочих місць до початку кризи.

14. Одним з героїчних поступків Президента Ющенка – це організація поїздки п’яти президентів в Тбілісі, що, власне, і зупинило окупацію Грузії. Це був дуже ризикований переліт. Віктор Ющенко розумів, що братньому народу потрібна допомога. Крім цього по території Грузії проляжуть транзитні шляхи до каспійських родовищ газу та нафти. На моє тверде переконання незалежної України не може бути без незалежної Грузії. Ющенко поступив, як великий стратег, великий політик і великий Президент.

15. Незалежне тестування при здачі іспитів, що різко знизило корупцію в галузі освіти.

16. Великий внесок Віктора Ющенка в об’єднавчі процеси по створенню Єдиної Помісної Української Церкви.

Ще багато позитивного можна перераховувати, але навіть частини цього, що я тут написав достатньо для того, щоб зробити висновки, хто насправді був і є справжнім лідером нації. Ним є Віктор Ющенко. А тепер я би хотів запитати у тих, хто голосує в інтернеті за так званих “лідерів”, так званої “опозиції”: ” Скажіть мені, будь-ласка, хто з тих за кого ви тепер віддаєте голос зробив для України хоча би одну соту того, що тут написано?” НІХТО! То чи не варто нам зараз напередодні виборів усвідомити і зрозуміти, що без такої особистості в українській політиці, яким є Віктор Ющенко, Україні буде дуже тяжко протистояти тим викликам, які знову постали перед нами.

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Схоже з цієї категорії