ЦВК зареєструвала кандидатом у народні депутати Олеся Донія

Центральна виборча комісія на засіданні в четвер зареєструвала 139 самовисуванців – кандидатів у народні депутати в мажоритарних округах. Про це повідомляє Українська правда.

Серед них, зокрема, народний депутат Олесь Доній, який йде на вибори на окрузі № 88 в Івано-Франківській області.

Нагадаємо, що у виборчих списках Об’єднаної опозиції місця Донію не знайшлося. Тому, ініціатор та голова Всеукраїнського комітету захисту української мови Олесь Доній вирішив йти на вибори самостійно. Про це він оголосив у день свого народження.

“Сьогодні, у день свого народження, здав документи до ЦВК на висування кандидатом в депутати. Колись, коли вступав до Університету Шевченка, аналогічно складав один з іспитів саме у день свого народження. Отримав 5. Тож, хай живе символізм!”- написав Доній на своїй сторінці у соцмережі.

Нагадаємо, Олесь Доній також є головою мистецького об’єднання “Остання Барикада”, один з ініціаторів “Своєї правди”, актавно брав участь у протестних акціях, зокрема, біля Українського дому проти “мовного” закону.

Медіа-портал VIDIA

Читайте також

У Мозамбіку відкрили перше консульство України
Світ
0 shares0 views

У Мозамбіку відкрили перше консульство України

vidia.ua - Жов 22, 2017

У Мапуту, столиці Республіки Мозамбік, відкрили почесне консульство України. Досі Україна не мала свого дипломатичного представництва в Мозамбіку, що на півдні Африки, передає «Новинарня».…

«Вірю в українок!» — учасниця конкурсу краси Міс світу на інвалідних візках
Україна
0 shares0 views

«Вірю в українок!» — учасниця конкурсу краси Міс світу на інвалідних візках

vidia.ua - Жов 22, 2017

На початку жовтня у Варшаві відбувся конкурс краси "Міс світу на інвалідних візках" / Miss Wheelchair World 2017. Від України брали участь телеведуча…

У Чикаго покажуть документальну стрічку про жінок Майдану
Світ
0 shares0 views

У Чикаго покажуть документальну стрічку про жінок Майдану

vidia.ua - Жов 20, 2017

У неділю, 5 листопада, у Чикаго покажуть документальний фільм про роль жінок в українській Революції Гідності «Women of Maidan». Про це повідомляє VIDIA.…

  • Сашко

    Коломия підтримає Донія! Будьте впевнені!

  • Без ДОнія вже немеслимий сам опозиційний протест, одним із обличь якого й став пан Олесь! Щиро вітаю! Тепер лишилося тільки перемогти, довівши свою спроможність робити вітчизняну історію виключно методами парламентської боротьби.

  • за ними майбутнє!

  • В добрый путь. победы Вам.