Українці очолили список іноземців, які легалізувались у Польщі

Польська влада вже видала громадянам іноземних держав, які нелегально жили у Польщі від моменту приєднання країни до Шенгенської зони, майже 3 тис. дозволів. Як повідомляє  УНІАН, за останніми даними польського Міністерства внутрішніх справ, громадяни України очолили список іноземців за кількістю отриманих дозволів.

Українці випередили в’єтнамців, котрі подали найбільше заявок на легалізацію в рамках спеціальної акції, реалізованої в першій половині цього року.

«На даний момент легалізовано 2 тис. 831 іноземця, які перебували у Польщі, зокрема, без перерви щонайменше від 20 грудня 2007 року та жили в країні нелегально до моменту набуття чинності закону про легалізацію, тобто до 1 січня 2012 року», – відзначили у прес-службі відомства.

Українці, за даними МВС Польщі, вже отримали близько 1,1 тис. дозволів із майже 2 тисяч заявок на легалізацію. Громадяни В’єтнаму, котрі подали майже 2,2 тис. заявок, отримали 800 дозволів на легальне перебування у Польщі, а трійку лідерів замкнули громадяни Вірменії, які отримали близько 400 дозволів із понад 700 заявок. Менше ста дозволів отримали громадяни Росії та Білорусі.

Польське міністерство нагадало, що виданий дозвіл дає право легально перебувати у Польщі в найближчі два роки та працювати без необхідності офіційного дозволу на роботу.

Медіа-портал VIDIA

  • Не відкривається!

  • саланг

    Флаг вам в руки! Украина будет богатейшей страной!


Новини партнерів