Українці очолили список іноземців, які легалізувались у Польщі

Польська влада вже видала громадянам іноземних держав, які нелегально жили у Польщі від моменту приєднання країни до Шенгенської зони, майже 3 тис. дозволів. Як повідомляє  УНІАН, за останніми даними польського Міністерства внутрішніх справ, громадяни України очолили список іноземців за кількістю отриманих дозволів.

Українці випередили в’єтнамців, котрі подали найбільше заявок на легалізацію в рамках спеціальної акції, реалізованої в першій половині цього року.

«На даний момент легалізовано 2 тис. 831 іноземця, які перебували у Польщі, зокрема, без перерви щонайменше від 20 грудня 2007 року та жили в країні нелегально до моменту набуття чинності закону про легалізацію, тобто до 1 січня 2012 року», – відзначили у прес-службі відомства.

Українці, за даними МВС Польщі, вже отримали близько 1,1 тис. дозволів із майже 2 тисяч заявок на легалізацію. Громадяни В’єтнаму, котрі подали майже 2,2 тис. заявок, отримали 800 дозволів на легальне перебування у Польщі, а трійку лідерів замкнули громадяни Вірменії, які отримали близько 400 дозволів із понад 700 заявок. Менше ста дозволів отримали громадяни Росії та Білорусі.

Польське міністерство нагадало, що виданий дозвіл дає право легально перебувати у Польщі в найближчі два роки та працювати без необхідності офіційного дозволу на роботу.

Медіа-портал VIDIA

Читайте також

У Мозамбіку відкрили перше консульство України
Світ
0 shares0 views1

У Мозамбіку відкрили перше консульство України

vidia.ua - Жов 22, 2017

У Мапуту, столиці Республіки Мозамбік, відкрили почесне консульство України. Досі Україна не мала свого дипломатичного представництва в Мозамбіку, що на півдні Африки, передає «Новинарня».…

«Вірю в українок!» — учасниця конкурсу краси Міс світу на інвалідних візках
Україна
0 shares0 views

«Вірю в українок!» — учасниця конкурсу краси Міс світу на інвалідних візках

vidia.ua - Жов 22, 2017

На початку жовтня у Варшаві відбувся конкурс краси "Міс світу на інвалідних візках" / Miss Wheelchair World 2017. Від України брали участь телеведуча…

У Чикаго покажуть документальну стрічку про жінок Майдану
Світ
0 shares0 views

У Чикаго покажуть документальну стрічку про жінок Майдану

vidia.ua - Жов 20, 2017

У неділю, 5 листопада, у Чикаго покажуть документальний фільм про роль жінок в українській Революції Гідності «Women of Maidan». Про це повідомляє VIDIA.…

  • Не відкривається!

  • саланг

    Флаг вам в руки! Украина будет богатейшей страной!