Стартував Форум української молоді діаспори «Львів 2012»

У Львові розпочався Форум української молоді діаспори «Львів 2012» (ФУМД). Участь у ньому беруть молодіжні лідери та представники української молодої діаспори з близько 20-ти країн світу. Про це повідомила прес-служба Львівської обласної державної адміністрації.

На  форумі, який діятиме до першого вересня буде обговорено найактуальніші теми життя української діаспори, напрацьовано  пропозиції з покращення ефективності роботи молодіжних організацій та координації їх роботи.

Також працюватиме робоча група зі створення статуту та керівних органів Конференції українських молодечих організацій Світового конгресу українців (СКУ).

За результатами роботи Форуму буде сформовано пакет документів для роботи молодіжних організацій діаспори на наступний рік.

Окрім цього, в рамках Форуму буде обговорено і прийнято резолюцію ФУМД зі зверненням до державних інституцій України з вимогою створення комплексної державної програми підтримки української молоді діаспори.

На  завершення форуму відбудеться  концерт  «Діаспора Фест» за участю вітчизняних та зарубіжних гуртів. Спеціальний гість – гурт Ефіра з Чикаго.

Медіа-портал VIDIA


Новини партнерів