«Регіони» не знайшли в Україні щасливої родини і закликають співати російською

У Партії регіонів пояснили, чому життєрадісна родина на білбордах «Від стабільності до добробуту!» – не українці. За словами керівника департаменту комунікації штабу Партії регіонів Ірини Міліневської, в Україні “підходящого” фото не знайшли, повідомляє «Українська правда».

Як відомо, фотографія з білбордів Партії регіонів, де зображене щасливе сімейство в трьох поколіннях, зроблена не в Україні.  За інформацією ЗМІ, вона куплена у Shutterstock, а підписаний реліз цієї моделі зберігається в головному офісі компанії. Обійшлася «велика родина з дітьми в будинку» Партії регіонів – 100 доларів за скачування з сайту одного зображення будь-якого формату.

«Оскільки підходящої фотографії в українських фотобанках дизайнери не виявили, фото було офіційно придбано в московському фотобанку «Лорі» – одному з найбільших на території пострадянського простору», – сказала Міліневська і додала, що із цим банком Партія регіонів співпрацює не перший рік.

Крім того, Партія регіонів випустила диск під назвою «Слухаємо і співаємо на рідній мові!». Про це повідомляє «Главком».

Як зазначає видання, диск будуть поширювати серед виборців, оскільки на ньому вказана фірмова біло-блакитна символіка партії влади.  Виборцям буде запропоновано ознайомитися з піснями відомих виконавців – Софії Ротару, Євгенія Мартинова, Льва Лещенка, Леоніда Утьосова, Людмили Зикіної та інших – російською мовою.

Для оформлення диска Партія регіонів використала те ж зображення «щасливої родини», що і на плакатах «Від стабільності – до добробуту».

Медіа-портал VIDIA


Новини партнерів