Діаспора хоче зустріти Януковича у США з протестами

Українці Нью-Йорка збираються пікетувати візит президента Януковича до США на сесію Генеральної Асамблеї ООН. Про це повідомляє Український конгресовий комітет Америки (УККА) на своїй сторінці у соцмережі.

Представники діаспори планують зібратися на протестну акцію біля Постійного представництва України при ООН у Нью-Йорку 25 вересня о 5 вечора. Головне гасло мітинга – “Януковича у відставку”.

Як повідомляє прес-служба Віктора Януковича, 24-26 вересня президент має спланований робочий візит до Сполучених Штатів. Зокрема, глава держави хоче виступити на пленарному засіданні 67-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН.

За словами прес-служби президента, Янукович також візьме участь в офіційному прийнятті від імені президента США Барака Обами та офіційному ланчі від імені генерального секретаря ООН  Бан Кі-муна.

“Крім того, в Нью-Йорку Віктор Янукович планує провести низку двосторонніх зустрічей. За словами Сергія Льовочкіна, передбачається також інтерв’ю Глави Української держави американським ЗМІ.”- йдеться у повідомленні на офіційному сайті президента України.

Нагадаємо, нещодавно Сенат США ухвалив жорстку резолюцію щодо діючої влади в Україні, у якій йдеться про вимогу негайно звільнити Тимошенко й інших політичних ув’язнених, а також про заборону на видачу віз тим, “хто відповідальний за ув’язнення Тимошенко й погане поводження з нею”.

Нагадаємо також, що попередній візит Януковича до США на Саміт НАТО був досить невдалим.

Медіа-портал VIDIA

 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/customer/www/vidia.ua/public_html/wp-content/plugins/magazin-extras/shortcodes/s-posts.php on line 347

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Схоже з цієї категорії