У Нью-Йорку потоптали Януковича та закликали не вірити його словам

Фото: Ronya Lozynskyj

Близько 100 представників української діаспори зібрались у вівторок під стінами Постійного представництва України при ООН у Нью-Йорку щоб висловити свій протест проти правління Януковича, повідомляє кореспондент Медіа-порталу VIDIA.

На мітингу закликали міжнародне співтовариство не вірити жодному слову “українського диктатора”, який “має сидіти в тюрмі, а не стояти за трибуною ООН”.

Однією з основних вимог протестної акції була негайна відставка президента Януковича. Пікетувальники співали українські пісні та вигукували гасла патріотичного змісту.

Також демонстранти, які вважають Януковича “бандитом”, символічно знищили діючого президента, потоптавшись по його портрету.

Нагадаємо, на акцію пікетувальників зкликав Український когресовий комітет Америки (УККА). Віктор Янукович з 24-26 вересня перебуває з робочим візитом у США.

Зокрема, як повідомив П’ятий канал, глава держави виступить на пленарному засіданні 67-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН.

Також, президенту України вдалось сфотографуватися з президентом США та коротко обмінятися інформацією.  За словами прес-служби Януковича, він встиг побажати Бараку Обамі успіху на виборах, які відбудуться в США в листопаді цього року.

“Я сказав, що ми теж готуємося до виборів і сподіваємося, що вони будуть демократичними”, – зауважив Віктор Янукович.

Також повідомляється про коротку зустріч Януковича з генсеком НАТО Андерсом Фогом Расмуссеном. Нагадаємо, що попередній візит Януковича до США на Саміт НАТО був досить невдалим.

Нагадаємо також, що Сенат США нещодавно ухвалив жорстку резолюцію щодо діючої влади в Україні, у якій йдеться про вимогу негайно звільнити Тимошенко й інших політичних ув’язнених, а також про заборону на видачу віз тим, “хто відповідальний за ув’язнення Тимошенко й погане поводження з нею”.

Медіа-портал VIDIA

 

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…