Опозиція домовилась про кандидатів, незважаючи на брудні технології

В інтернеті створено фальшивий сайт партії «Удар», на якому в день з’їзду об’єднаної опозиції з’явилась заява про те, що Яценюк “зливає” парламентську кампанію заради власних амбіцій. Про це пише «Українська правда».

За інформацією видання, таку заяву поширили і через електронні адреси різних ЗМІ з посиланням на прес-службу «Удару». При цьому у листі вказано справжній телефон прес-служби партії.

У партії «Удар» заявили, що ніяких подібних заяв не робили.

«Це фальшивий сайт і фальшиві заяви, – сказала прес-секретар партії «Удар» Оксана Зіновієва. – Цю інформацію викинули як раз у день з’їзду Об’єднаної опозиції. Це спецоперація, щоб пересварити опозиційні сили.

Пізніше стало відомо, що на закритому з’їзді було прийняте рішення про зняття  26 кандидатів-мажоритарщиків від об’єднаної опозиції «Батьківщина» на користь кандидатів від «Удару» та одного на підтримку самовисуванця Олега Бабіча.

«Рішення з’їзду давалося достатньо важко, проходила дискусія, ми обговорювали важливе питання, як запобігти узурпації влади президентом», – заявив Турчинов.

Крім того, опозиція тепер вимагає від «Удару» визначитися, чи підтримують вони програму об’єднаної опозиції, зокрема, імпічмент президента, мораторій на продаж землі, спонсорування пенсійної реформи

Як відомо, у неділю партія «УДАР» заявила про зняття 26 кандидатів у мажоритарних округах на користь Об’єднаної опозиції і ще 6 – на користь самовисуванців.

Медіа-портал VIDIA

  • 18 жовтня набув чінності закон перетворивший Україну на поліцейську державу, тепер охоронці супермаркетів мают право носити вогнепальну зброю, затрімувати та допитувати Вас. Хочеш стати п. .. президентом – продай Батьківщину. Представляємо три документальних стрічкі – “Говноєді”, “Обітель зла” та “Справжнє обличчя євреїв” http://partiyslovyan.blogspot.com/


Новини партнерів