«Опора»: Тренд цих виборів – агітація через Церкву

Громадянська мережа «Опора» вказує на значну участь Церкви в агітації на виборах Верховної Ради. Про це на прес-конференції сказала координатор виборчих програм «Опори» Ольга Айвазовська, повідомляють «Українські новини».

«Агітація на виборах через Церкву – це тренд цих виборів. Така агітація дійсно масова. Вона стосується більшою мірою західних областей України, де рівень релігійності населення набагато більше, ніж на сході. Залучення Церкви до агітації на виборах – обов’язкова складова виборчих кампаній у Західній Україні. Там кандидати обов’язково ставлять стели, роздають гроші парафіянам, перераховують гроші церквам», – сказала вона.

Зокрема, Айвазовська навела як приклад одномандатний виборчий округ №73 (Закарпатська область), де кандидат у депутати Ради, голова Закарпатської обласної ради, брат міністра надзвичайних ситуацій Віктора Балоги Іван під час кампанії передав 26-ти церквам області по 30 тис. гривень, що, по суті, є підкупом.

Водночас, зі слів Айвазовської, масова агітація через Церкву характерна не тільки для Західної України, але, зокрема, і для Києва й Київської області.

На її думку, використання Церкви для політичної агітації неетичне з боку кандидатів у депутати.

Як відомо, Українська Греко-Католицька Церква заборонила своїм священикам проводити агітацію за яку-небудь політичну силу на виборах Ради, а вірян закликала не продавати свої голоси.

Медіа-портал VIDIA

 

Читайте також

У Мозамбіку відкрили перше консульство України
Світ
0 shares0 views

У Мозамбіку відкрили перше консульство України

vidia.ua - Жов 22, 2017

У Мапуту, столиці Республіки Мозамбік, відкрили почесне консульство України. Досі Україна не мала свого дипломатичного представництва в Мозамбіку, що на півдні Африки, передає «Новинарня».…

«Вірю в українок!» — учасниця конкурсу краси Міс світу на інвалідних візках
Україна
0 shares0 views

«Вірю в українок!» — учасниця конкурсу краси Міс світу на інвалідних візках

vidia.ua - Жов 22, 2017

На початку жовтня у Варшаві відбувся конкурс краси "Міс світу на інвалідних візках" / Miss Wheelchair World 2017. Від України брали участь телеведуча…

У Чикаго покажуть документальну стрічку про жінок Майдану
Світ
0 shares0 views

У Чикаго покажуть документальну стрічку про жінок Майдану

vidia.ua - Жов 20, 2017

У неділю, 5 листопада, у Чикаго покажуть документальний фільм про роль жінок в українській Революції Гідності «Women of Maidan». Про це повідомляє VIDIA.…