МЗС обіцяє видавати посвідчення «Закордонного українця» швидше

У Міністерстві закордонних справ пообіцяли пришвидшити процес видачі посвідчення «Закордонного Українця». Про це йшла мова під час зустрічі Голови Української Всесвітньої Координаційної Ради Михайла Ратушного з першим заступником Міністра закордонних справ України Русланом Демченком, повідомляє прес-служба УВКР.

Михайло Ратушний заявив, що особливе нерозуміння у наших співвітчизників закордоном виникає щодо питань, пов’язаних із отриманням посвідчення «Закордонного Українця». Після поданих заяв і відповідних проплат «люди інколи змушені чекати не місяці, а довше».

Руслан Демченко підтвердив існування проблеми в минулому, але заявив, що після розв’язання всіх питань пов’язаних з друком посвідчень, видачу документів буде пришвидшено.

Прес-служба зазначає, що відповідне питання було підняте українцями Сербії, Хорватії та Боснії і Герцеговини під час науково-практичного семінару «Збереження етнічно-культурної самобутності українців Сербії та Хорватії» в жовтні цього року.

Нагадаємо, що українці Азербайджану раніше також скаржились на складнощі із отриманням посвідчення «Закордонного Українця».

Медіа-портал VIDIA


Новини партнерів