У Канаді, США та Німеччині мовитиме «Перший Ukraine»

З квітня «Перший Ukraine» стане доступним для користувачів канадського IP-провайдера ViaNetTV у Канаді, США та Німеччині. Про це повідомляє  «Телекритика» з посиланням на прес-службу Національної телекомпанії України.

Заступник генерального продюсера каналу «Перший Ukraine» Михайло Смуток вважає, що розширення мовлення сприятиме залученню аудиторії каналу серед української діаспори.

«Основною цільовою групою телеканалу “Перший Ukraine” є українська діаспора. За даними переписів населення, в Канаді нараховується понад 1,2 млн. осіб українського походження, у США – майже 1 мільйон. Тому початок мовлення телеканалу “Перший Ukraine” для понад 2-мільйонної української діаспори Північної Америки є унікальною можливістю долучитися до української мови, культури і загалом українського інформаційного простору», – сказав він.

Розширення покриття телеканалу «Перший Ukraine» є одним із найбільш пріоритетних завдань команди Національної телекомпанії України. Співпраця з провайдерами, які використовують сучасні способи доставки сигналу до глядача через інтернет-технології (IP-телебачення, SMART TV), за словами прес-служби,  дозволяє розширити потенційну аудиторію та географію перегляду програм каналу без залучення додаткових коштів.

Медіа-портал VIDIA

  • Эд

    Тупість! Европа не має роботи для своїх людей – Украиїнці не потрібні там і нікому в голову не прийде їх працевлаштовувати


Новини партнерів