Український парламент розколовся – опозиція у неділю готує протест

В Україні настала парламентська криза – у четвер, 4 квітня, депутати більшості від Партії регіонів, Компартії та частина позафракційних, у кількості 244 особи, провели засідання парламенту в будівлі комітетів на вулиці Банковій. Опозиція оголосила альтернативну раду.

Як повідомляє «Українська правда», зранку цього дня опозиція заблокувала трибуну в залі засідань Верховної Ради. Планувалося, що лідери фракцій знову спробують домовитися, як діяти далі після того, як Рада у вівторок провалила призначення виборів в Києві.

Проте спікер Володимир Рибак на «виїзних зборах» поставив питання про проведення засідання верховної Ради на Банковій. Це рішення підтримали всі присутні депутати. Рибак заявив, що згідно з Регламентом, засідання Верховної Ради мають відбуватися у будівлі Верховної ради на вулиці Грушевського у сесійній залі.

Пізніше Народні на альтернативному засіданні більшості на Банковій спікер Володимир Рибак зачитав заяви депутатів Канівця Олега, Немілостивого Віталія, Стаднійчука Романа і Скосара Ігора про їх вихід зі складу депутатської фракції ВО «Батьківщина».

В той же час опозиція зібралася відкрила власне засідання парламенту. По внутрішній трансляції Верховної Ради депутатів запросили до сесійної зали на засідання. Така процедура зазвичай відбувається перед усіма засіданнями.

Опозиція оголосила, що у неділю, 7 квітня,  відбудеться акція протесту опозиційних сил. Вона розпочнеться о 14:00 у столичному парку Тараса Шевченка.

Додамо, що в пресі ці події вже нарекли парламентським путчем. А жодної заяви президента України Віктора Януковича досі оприлюднено не було. Хоча цього дня він у супроводі преси відвідав медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії.

Медіа-портал VIDIA

 • Вовчик

  Протесты и митинги это единственное на что хватает нашу оппозицию. Невозможно спокойно смотреть на эту бандитскую власть и беззубую оппозицию.

 • УМНИЧКИ

  РЕБЯТА из ОППОЗИЦИИ – ВЫ УМНИЧКИ !!! ДЕРЖИТЕСЬ ДРУЖНОЙ ТРОЙКОЙ, НЕ ДАЙТЕ синежопым ВАС РАССОРИТЬ. СКОРО ВЫ ПОДБЕРЁТЕ ВЛАСТЬ С ЗЕМЛИ – ОНА БУДЕТ ВАЛЯТЬСЯ, КОГДА НАЧНУТ РАЗБЕГАТЬСЯ КРЫСЫ С ТОНУЩЕГО КОРАБЛЯ ПРдунов. ДЕМОРАЛИЗОВАННОГО “енакиевского барона” НЕЛЬЗЯ БУДЕТ ВЫПУСКАТЬ ЗА БУГОР (а если смоется – подключать Интерпол для возврата на Украину). НАЦИОНАЛИЗИРОВАТЬ ЕГО БАБЛО и БАБЛО САШКИ-стоматолога.

 • ЛЕНИН

  НЕ ОСТАНАВЛИВАТЬСЯ НА ПОЛ-ПУТИ. КОНЕЧНАЯ ЦЕЛЬ – РАЗМАЗАТЬ ВСМЯТКУ Партию Рабовладельцев (ПР) КАК БАНДФОРМИРОВАНИЕ и СТЕРЕТЬ С ЛИЦА ОБЩЕСТВЕННОЙ ЖИЗНИ ОКОНЧАТЕЛЬНО ! ОКОНЧАТЕЛЬНО !! ОКОНЧАТЕЛЬНО !!!

 • харьковчанин

  Изя, шо за шухер? Не бойтесь! Никто не будет делать революцию в Украине! Если во время голодомора сделанного нами евреями на самых плодовитых черноземах в Даунбассе УКРАИНЦЫ ЕЛИ СВОИХ ДЕТЕЙ И НИКТО С НИХ НЕ ВЗЯЛ ВИЛЫ В РУКИ, это говорит о том, что дебилизм среди жителей Даунбасса достиг самой высшей точки, если они снова голосуют за нас, евреев и сново выбирают нас в свой Парламент, который мы скоро переименуем в Кнессет, а Украину сделаем автономной областью Израиля. Тогда введем государственными языками “идиш” и “феню”, а государственным гимном песню “мурка”. А жителям Даунецкой области и голубым бандюкам, которые помогли нам снова удержаться при власти, БОЛЬШОЕ СПАСИБО! Будем ПРОДОЛЖАТЬ грабить Украину и жителей Даунбасса до последней нитки.


Новини партнерів