Янукович помилував Луценка

Президент Віктор Янукович підписав указ про помилування екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка. Як повідомила в неділю прес-служба президента, Янукович помилував шість засуджених, в тому числі Луценка та екс-міністра охорони навколишнього природного середовища Георгія Філіпчука.

Відповідні пропозиції главі держави внесла Комісія при президентові у питаннях помилування, повідомляє прес-служба президента.

Згідно з указом від 7 квітня, Луценка звільнено від подальшого відбування основного покарання, а Філіпчука – від основного та додаткових покарань. Указ набирає чинності з дня його підписання.

Як повідомлялося, з проханням про помилування Луценка до президента звернулася уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська.

Також щодо помилування колишнього міністра внутрішніх справ до Януковича звернулася Наглядова місія Європейського парламенту у складі Пета Кокса та Александра Кваснєвського.

Після появи цієї новини тюремники одразу прозвітували, що указ президента про помилування Луценка та Філіпчука виконано в повному обсязі. Про це повідомила прес-служба Державної пенітенціарної служби.

«Сьогодні зазначений указ було виконано в повному обсязі, всіх засуджених звільнено від відбування покарання, проведені необхідні розрахунки, роз’яснено права та надана необхідна всебічна допомога», – цитує повідомлення «Українська правда».

Нагадаємо, минулого тижня український парламент розколовся на два табори. На сьогодні опозиційні сили запланували проведення маштабної акції протексту в Києві.

Медіа-портал VIDIA

  • Norbert

    …як Яник сам себе помилував….(МК дякую за мудрі слова)

  • SHOD duzheee dyvno,donecki takprostoi ZHYVYM !!!ne vypuskayut svoix konkurentivi vorogiv , !

  • Когда человек выходит на свободу, это хорошо. Но особо не удивляйтесь, когда в самое ближайшее время увидите, в какую сторону будет направлена энергия Луценко.


Новини партнерів