На недільній акції протесту у Києві Луценко виступив телефоном

У неділю в Києві відбулася акція опозиції «Вставай, Україно!». Мітинг очолили голова фракції «Батьківщини» Арсеній Яценюк, лідер «Свободи» Олег Тягнибок та «УДАРу» Віталій Кличко.

Як передає «Українська правда», за різними оцінками в акції взяли участь від 20 до 15 тисяч чоловік. Втім міліція нарахувала «більше 3 тисяч чоловік».

На мітингу телефоном виступив щойно звільнений екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко. Він заявив, що опозиція переможе саме завдяки вуличним акціям протесту.

«Я впевнений, що те, що сьогодні роблять лідери опозиції, йдуть до людей і закликають їх відстоювати свої права – є найправильнішою політикою. Бо насправді політика робиться не в адміністрації президента, не у Верховній Раді. Вона робиться майданах. Ми так перемагали, і ми так знову переможемо», – сказав Луценко.

«Найбільше для людини важить свобода. Але дуже важливо відчувати, що на цій свободі ти не один. Дуже важливо, щоб на свободі ти відчував себе в колективі однодумців. Тому я щиро радий, що нарешті я буду серед тих, хто так само, як і я, мріє про Україну демократичну, вільну і європейську», – зазначив екс-міністр.

Перед цим лідер фракції «Батьківщини» Арсеній Яценюк заявив, що після звільнення Луценка опозиція домагатиметься звільнення екс-прем’єра Юлії Тимошенко.

Він також назвав мітинг у Києві в неділю одним із найбільш масових з часів Помаранчевої революції.

Як відомо, у неділю президент Віктор Янукович підписав указ про помилування Луценка.

Нагадаємо, раніше мітинги “Вставай, Україно!” відбулися у ВінниціУжгородіЛьвові та Івано-ФранківськуЧернівцях та Житомирі.

Медіа-портал VIDIA


Новини партнерів