Українці не постраждали від вибухів у Бостоні – МЗС

Українці-марафонці не постраждали від вибухів у Бостоні. Усі 6 українців, які брали участь у марафону в Бостоні, за попередніми даними, встигли завершити дистанцію до вибухів.

Міністерство закордонних справ України намагається зв’язатися з українцями-учасниками марафону в Бостоні, повідомляє УНІАН з посилання на в. о. директора Департаменту інформаційної політики МЗС Євгена Перебийноса.

«Враховуючи різницю в часі, протягом сьогоднішнього дня наші дипломати будуть зв’язуватися з ними, щоб дізнатися, як вони себе почувають», – сказав він.

Перебійніс ще раз підтвердив, що на даний час українців немає серед загиблих і постраждалих внаслідок вибухів у Бостоні.

Шестеро українців взяли участь у Бостонському марафоні 15 квітня – Василь Боков, Андрій Філ, Алла Камердинер, Валентина Хамайко, Сергій Шумко та Андрій Оністрат.

Андрій Оністрат – голова правління Банку Національний кредит і відомий триатлет і марафонець – на своїй сторінці в мережі Facebook написав: «Пішов з місця вибуху за 9 хвилин до події. Чекав Валю. Зрозумів, що вона закінчила і я розминувся з нею. Доля!», цитує його «Українська правда».

Пізніше Андрій і Валентина вийшли у прямий ефір телеканалу 1 +1, де розповіли, що за їх відомостями всі українці цілі та неушкоджені.

Як повідомлялося, біля фінішної лінії Бостонського марафону прогриміли два вибухи, в результаті яких за попередніми даними загинули троє людей, постраждали 144, стан 17 з яких оцінюється як критичний.

Медіа-портал VIDIA

  • Дуже шкода, що постраждали невинні люди !!! Будьмо всі добрими , милосердними… !


Новини партнерів