У Верховній Раді обговорять проблему трудової міграції

Верховна Рада України ухвалила рішення про проведення 03 липня 2013 року парламентських слухань на тему «Українська трудова міграція: стан, проблеми та шляхи їх вирішення», про це повідомляє прес-служба УВКР. 

Обговорення даного питання викликало жваву дискусію в залі Верховної Ради України. Попри виступи деяких депутатів провести відповідні слухання на рівні парламентського комітету, депутати всіх без винятку фракцій підтримали пропозицію доповідача, народного депутата України Богдана Бенюка провести слухання саме на рівні цілого Парламенту із запрошенням чільних членів уряду та самих трудових мігрантів, саме 03 липня 2013 року.

Як повідомляє прес-служба УВКР, ініціатива із проведення Парламентських слухань із цієї гострої соціальної й політичної проблематики вийшла від Української Всесвітньої Координаційної Ради та під час зустрічі з Головою ВРУ В.Рибаком та делегації УВКР 03 квітня 2013 року.

Медіа-портал VIDIA

  • Анна

    Будут обсуждать, а паралельно продолжать сокращать народ. Ладно молодеж, у нас есть шанс еще найти работу, что делать людям, которым меньше 10 лет осталось до пенсии, как моей маме?!! Если бы у нас был шанс уехать работать заграницу, мы бы даже не думали, здесь для нас не оставили вариантов, кроме как выживать в основном!


Новини партнерів