В мережі з’явився онлайн-перекладач на «азірівку»

В інтернеті з’явився онлайн-перекладач з української на мову прем’єр-міністра Миколи Азарова, що в народі вже отримала назву «азірівка». Перекладач трансформує не лише окремі слова та тексти, але може повністю перекладати сторінки інтернет-сайтів.

«Перед вами — унікальній перекладач веб-сторінок та текстів з української мови на азірівку, досить нову мову, що прийшла до нас зі сходу та стрімко набирає популярності» , – написано на сайті.

«Даний сервіс — результат кропітких лінгвістичних досліджень носіїв азірівки, в ході яких було віднайдено ряд кореляцій з українською, та розроблено алгоритми для машинного перекладу. Проте, азірівка, аналогічно, наприклад, китайській — дуже складна тонова мова. На даному етапі розвитку обчислювальної техніки, зворотній переклад, на жаль, неможливий», – зазначено на сторінці перекладача.

Як відомо, Микола Азаров ще кілька років тому публічно заявляв, що вчить українську мову, проте говорити, не спотворюючи її, прем’єр-міністру досі не вдається.

Нагадаємо, нещодавно американка Алі Кінсела продемонструвала, як легко вивчила українську.

Медіа-портал VIDIA


Новини партнерів 8 коментарі(в)

 1. Петруха 30/06/2013 о 08:19

  Цей дурень вже двадцять років української незалежності неспроможний вивчити українську мову.В мене є дві папуги які проміж собою вже за цей час нашвидку спілкуються китайською.Хто дав цьому дурню важелі прем’єра? Я б йому дав тільки лопату,хай саджає капусту під балконом,на більше ця свиня ні до чого не згодна.

  Reply
 2. Lf 15/06/2013 о 14:30

  Ось як бездарні люди скалічують неперевершену мову…Сумно, та й годі

  Reply
 3. Іван 05/06/2013 о 03:08

  Хто нормальний буде працювати з шапкокрадом ?

  Reply
 4. нЕкто 04/06/2013 о 13:54

  Что там словарь. В Донецком нац универе открыли кафедру азиривского языка и пенькобежной литературы для изучения стихов великого украинского поэта Чехова и Анны Ахметовой.

  Reply
 5. донбасс 29/05/2013 о 15:11

  азаров молодчага!!!так держать!!!хохляцкий беззубый конченый язык уже всем надоел

  Reply
  • зорро 05/06/2013 о 05:54

   нет, это твой Даунбасс всем надоел, вместе со своими выходцами.

   Reply
 6. Микола 27/05/2013 о 08:41

  На мій погляд, цей дід надовго запам’ятається українцям. Одне скажу, клоун клоуном!

  Reply
  • уапі 05/06/2013 о 05:37

   А вы не переживайте. В книжках написано будет, что он украину спас, а янукович народу руки целовал.

   Reply

Коментувати

(Ваш імейл не буде опубліковано)

Додавши коментар, Ви погоджуєтесь, що він перед розміщенням на нашому сайті може бути переглянутий редакцією. Перед коментуванням Ви прочитали і погоджуєтесь з правилами. VIDIA залишає за собою право використати Ваш коментар на будь-якій із своїх медійних платформ.

Реклама на VIDIA

З питань розміщення реклами звертайтесь за адресою:
advertise (at) vidia.org

Про нас