В мережі з’явився онлайн-перекладач на «азірівку»

В інтернеті з’явився онлайн-перекладач з української на мову прем’єр-міністра Миколи Азарова, що в народі вже отримала назву «азірівка». Перекладач трансформує не лише окремі слова та тексти, але може повністю перекладати сторінки інтернет-сайтів.

«Перед вами — унікальній перекладач веб-сторінок та текстів з української мови на азірівку, досить нову мову, що прийшла до нас зі сходу та стрімко набирає популярності» , – написано на сайті.

«Даний сервіс — результат кропітких лінгвістичних досліджень носіїв азірівки, в ході яких було віднайдено ряд кореляцій з українською, та розроблено алгоритми для машинного перекладу. Проте, азірівка, аналогічно, наприклад, китайській — дуже складна тонова мова. На даному етапі розвитку обчислювальної техніки, зворотній переклад, на жаль, неможливий», – зазначено на сторінці перекладача.

Як відомо, Микола Азаров ще кілька років тому публічно заявляв, що вчить українську мову, проте говорити, не спотворюючи її, прем’єр-міністру досі не вдається.

Нагадаємо, нещодавно американка Алі Кінсела продемонструвала, як легко вивчила українську.

Медіа-портал VIDIA

Читайте також

В Ізраїлі вперше організовують фестиваль української пісні
Світ
0 shares0 views

В Ізраїлі вперше організовують фестиваль української пісні

vidia.ua - Жов 20, 2017

У грудні в Ізраїлі вперше відбудеться міжнародний фестиваль української пісні. Наразі організатори приймають заявки від учасників. Про це VIDIA повідомили в оргкомітеті конкурсу,…

В Україні з’явиться одна з найбільших в Європі вітроелектростанцій
Україна
0 shares0 views

В Україні з’явиться одна з найбільших в Європі вітроелектростанцій

vidia.ua - Жов 19, 2017

Міжнародна компанія EuroCape New Energy Limited наступного року на березі Азовського моря розпочне будівництво ВЕС потужністю 500 мегават. З початку 2018 року на…

Бізнесмени зі США передали $30 000 на обладнання для дитячої лікарні  Охматдит
Україна
0 shares0 views

Бізнесмени зі США передали $30 000 на обладнання для дитячої лікарні  Охматдит

vidia.ua - Жов 19, 2017

Американська торговельна палата в Україні передала $30.000 на придбання обладнання для Національної дитячої лікарні «Охматдит». Про це повідомляє VIDIA із посиланням на Facebook-сторінку…

 • Цей дурень вже двадцять років української незалежності неспроможний вивчити українську мову.В мене є дві папуги які проміж собою вже за цей час нашвидку спілкуються китайською.Хто дав цьому дурню важелі прем’єра? Я б йому дав тільки лопату,хай саджає капусту під балконом,на більше ця свиня ні до чого не згодна.

 • Lf

  Ось як бездарні люди скалічують неперевершену мову…Сумно, та й годі

 • Іван

  Хто нормальний буде працювати з шапкокрадом ?

 • нЕкто

  Что там словарь. В Донецком нац универе открыли кафедру азиривского языка и пенькобежной литературы для изучения стихов великого украинского поэта Чехова и Анны Ахметовой.

 • донбасс

  азаров молодчага!!!так держать!!!хохляцкий беззубый конченый язык уже всем надоел

  • зорро

   нет, это твой Даунбасс всем надоел, вместе со своими выходцами.

 • Микола

  На мій погляд, цей дід надовго запам’ятається українцям. Одне скажу, клоун клоуном!

  • уапі

   А вы не переживайте. В книжках написано будет, что он украину спас, а янукович народу руки целовал.