Про Голодомор розповіли американським школярам

Днями 110 учнів американської школи Плам Гроу неподалік Чикаго почули лекцію про трагедію українського Голодомору 32-33 років, про це Медіа-порталу VIDIA повідомили в Американській фундації українського Голодомору-Геноциду.

Лекцію американським школярам читали президент Американської фундації Микола Міщенко та адміністратор Українського національного музею в Чикаго Анна Чичула.

Як відомо, це вже неперша лекція про Голодомор, яка відбувається в американській школі. За словами Миколи Міщенка, силами фундації протягом восьми років з лекціями було відвідано більше 30 освітніх закладів США.

Микола Міщенко вже 13 років переймається справами Американської фундації українського Голодомору-Геноциду. А одним із досягнень фундації є домовленість від 2005 року про введення теми про український Голодомор в програму з історії у школах штату Іллінойс.

Також, американські школярі та студенти є постійними відвідувачами Українського національного музею в Чикаго, де в окремій виставковій залі міститься постійна і найбільша у США документальна виставка про Голодомор в Україні.

Виставка в УНМ в Чикаго про Голодомор 1932-33 рр.

Нагадаємо, що українська діаспора вже 80 років бореться за визнання та збереження пам’яті про Голодомор. А для відзначення пам’ятної 80-ї річниці Голодомору українські організації в багатьох країнах світу планують проведення низки заходів щодо вшанування жертв Голодомору 1932-33 років в Україні.

Медіа-портал VIDIA

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…