Про Голодомор розповіли американським школярам

Днями 110 учнів американської школи Плам Гроу неподалік Чикаго почули лекцію про трагедію українського Голодомору 32-33 років, про це Медіа-порталу VIDIA повідомили в Американській фундації українського Голодомору-Геноциду.

Лекцію американським школярам читали президент Американської фундації Микола Міщенко та адміністратор Українського національного музею в Чикаго Анна Чичула.

Як відомо, це вже неперша лекція про Голодомор, яка відбувається в американській школі. За словами Миколи Міщенка, силами фундації протягом восьми років з лекціями було відвідано більше 30 освітніх закладів США.

Микола Міщенко вже 13 років переймається справами Американської фундації українського Голодомору-Геноциду. А одним із досягнень фундації є домовленість від 2005 року про введення теми про український Голодомор в програму з історії у школах штату Іллінойс.

Також, американські школярі та студенти є постійними відвідувачами Українського національного музею в Чикаго, де в окремій виставковій залі міститься постійна і найбільша у США документальна виставка про Голодомор в Україні.

Виставка в УНМ в Чикаго про Голодомор 1932-33 рр.

Нагадаємо, що українська діаспора вже 80 років бореться за визнання та збереження пам’яті про Голодомор. А для відзначення пам’ятної 80-ї річниці Голодомору українські організації в багатьох країнах світу планують проведення низки заходів щодо вшанування жертв Голодомору 1932-33 років в Україні.

Медіа-портал VIDIA

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…