Янукович особисто контролює спорудження пам’ятника жертвам Голодомору у Вашингтоні?

Під час робочого візиту до США міністр закордонних справ України Леонід Кожара зустрівся в Нью-Йорку з представниками української громади. Зустріч відбулася 7 травня у приміщенні Українського інституту Америки, повідомили у департаменті інформаційної політики МЗС.

Міністр поінформував учасників про перебіг внутрішніх системних реформ, які проводить влада, а також про пріоритети зовнішньої політики України та розвиток стратегічного партнерства із США.

Кожара висловив вдячність українській громаді США за її внесок у розвиток українсько-американських відносин та її роль в утвердженні державності України.

Він також запевнив, що президент Віктор Янукович тримає під особистим контролем питання спорудження пам’ятника жертвам Голодомору у Вашингтоні.

Крім того, як повідомляє ВВС Україна, Леонід Кожара зустрінеться з генеральним секретарем ООН та державним секретарем країни. У Раді Безпеки ООН пан Кожара проведе брифінг, на якому представить пріоритети голосування України в ОБСЄ.

У Генеральному консульстві України в Нью-Йорку міністр зустрінеться з усиновленими українськими дітьми та їхніми американськими родинами.

8 травня у Вашингтоні Кожара зустрінеться з державним секретарем США Джоном Керрі. Міністр візьме участь у слуханнях у Гельсінській комісії при Конгресі США з пріоритетних питань українського головування в ОБСЄ, проведе зустрічі з членами Конгресу США, представниками бізнес-кіл та української діаспори США.

Нагадаємо, у Вашингтоні міська комісія з планування дала остаточну згоду на спорудження пам’ятника жертвам Голодомору в Україні у 1932-33 років. Згідно з планом, його розмістять у центральному районі столиці Сполучених Штатів.

Медіа-портал VIDIA

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…