У Києві молодики побили двох журналістів – міліція не втручалась

Журналістку «5 каналу» Ольгу Сніцарчук та фотографа Влада Соделя побили невідомі молодики. Інцидент стався біля будівлі головного управління МВС у Києві на вулиці Володимирській. За словами Соделя, він і Сніцарчук знімали побиття «свободівців» невідомими людьми спортивної статури, пише «Українська правда».

«На нас напали близько 10 людей в спортивних костюмах. Ми знімали, як вони били “свободівців”, і їм це категорично не сподобалося», – цитує видання фотографа.

За його словами, чоловіки побили їх до крові, зокрема в Сніцарчук розбита губа та побиті руки, телефон також розбитий. Сам Содель, який намагався її захистити, також отримав легкі ушкодження.

Він залишився на місці події оформлювати протокол про злочин, в той час як Сніцарчук забрали до лікарні швидкої допомоги для зняття побоїв. За словами Соделя, міліція не втручалася в інцидент, хоча журналісти неодноразово просили правоохоронців захистити їх.

Нагадаємо, у Києві цього дня відбулось два паралельних мітинги: опозиційний «Вставай Україно!» та мітинг Партії регіонів проти фашистів.

  • Vlad

    Это Молодые регионы, бандиты типа Гитлер Югенд или скинхеды. Это проплаченные бандиты, которые за деньги будут убивать кого угодно, не только журналистов

  • Лесь

    така у нас міліція, бритоголові з 10-ї години зібралися коло колонни “вставай, Україно”. Навколо було повно міліції. Захарченка у відставку!

  • RRR

    Власти оно надо? Поскольку Украине – не встала – надо подбросить быдлу что-то, чтобы пускало слюни…


Новини партнерів