Українці святкують День Канади

1Конгрес українців Канади вітає усіх канадців з національним святом. Привітання опубліковане на сайті організації.

«День Канади – це можливість святкувати канадську індентичність і відзначити нашу багату культуру.  Це день що єднає канадські родини канадців з їхніми родинами, друзями і громадами у святкуваннях по цілій країні».

Українська громада Канади відсвяткувала більш ніж 122 роки поселення українців, йдеться у повідомленні.

«Українці допомагали будувати Канаду, щоб зробити її країною, якою ми всі так пишаємось, що є предметом заздрості для світу.  Від імені Конгресу українців Канади, її Екзекутиви, Ради Директорів та працівників я хотів би скористатися цією можливістю, щоб побажати всім канадцям щасливого Дня Канади», – заявив президент Конгресу Павло Ґрод.

День Канади — державне свято Канади, яким відзначається підписання Акту Британської Північної Америки, та створення Канади 1 липня 1867 з двох британських колоній і однієї провінції Британської імперії, що мала статус британського доміньйону. Альтернативно його ще називають «Днем народження Канади».

  • Я би і сам долучився до святкування але в Канаді.

  • Я би і сам долучився до святкування але в Канаді.

  • влад

    Неплохо бы было, чтобы к примеру на день независимости Украины подобные слова мы бы услышали от всевозможных русских движений и фронтов. А так там – законопослушные граждане, а здесь – пятая колонна


Новини партнерів