Автора лого Плейбою та 90 митців представлять в українській галереї

Фото: UIMAРоботи більше 90 художників та дизайнерів представлять на виставці в Українському інституті модерного мистецтва (UIMA), галереї розташованій у центрі Українського району Чикаго. Відкриття виставки – 9 серпня і на ньому можна побувати безкоштовно. Про це повідомляє Юрій Фігель на своєму блозі Українське Чикаго.

На виставці можна буде побачити унікальну збірку авторських робіт, створених з 1937 року до сьогодення студентами видатної школи дизайну та архітектури “Новий Баухаус”, а також її послідовників – Школи дизайну та Інституту дизайну Чикаго.

Більшість цих робіт будуть представлені публіці вперше. В мистецьких колах Чикаго дану виставку вже назвали “найбільш еклектичною виставкою року” в Чикаго.

Серед гостей на відкритті виставки буде присутній Арт Пол, перший художній редактор журналу “Плейбой” та автор всесвітньо-відомого логотипу цього видання. Його художні роботи є частиною ваставки.

Також будуть показані роботи Стенлі Тайгермена, колишнього директора Школи архітектури при Іллінойському університеті, Ласло Могой-Надь, одного з найбільших постатей світового авангарду ХХ ст. та засновника Інституту дизайну у Чикаго, та ін. Загалом – близько 150 робіт.

Серед українських імен: Олександр Архипенко, один із основоположників кубізму у скульптурі, Яків Гніздовський, художник, картини якого прикрашали кабінет президента США Джона Кеннеді в Білому домі.

Нагадаємо, Український інститут модерного мистецтва (агнл. UIMA) – неприбуткова галерея, розташована в Українському районі неподалік центру Чикаго, яка займається збереженням спадщини українського та американського модернізму та сучасного мистецтва.

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…