Через Януковича у Києві відмінили міжнародні змагання з триатлону?

08-2Через Януковича у Києві відмінили міжнародні змагання з триатлону спринтерській гонці «Kiev Triathlon Cup». Про це повідомляється на сайті змагань.

«Організаційний комітету «Kiev Triathlon Cup» отримав листа від управління державної охорони Президента України щодо неможливості проведення змагань, через те, що траса, на якій планувався старт, використовується як маршрут пересування Президента в День Незалежності України. Зміна маршруту неможлива з причини поганого дорожнього покриття в місті Київ», – йдеться у повідомленні.

Там також зазначається, що у зв’язку зі сформованою ситуацією змагання «Kiev Triathlon Cup» скасовуються.

Перші міжнародні змагання з триатлону і спринтерської гонки були заплановані на День Незалежності України. Змагання мали проходити історичною частиною столиці. Стартувати гонка мала в портовій частині Подолу, з Набережно – Хрещатицької вулиці, а саме з 1-го причалу.

Додамо, що пізніше Управління державної охорони заявило, що не забороняло проведення змагань, а просто просило перенести їх проведення на інший час чи змінити їхній маршрут. Про це інформує «Радіо Свобода» із посиланням на речника Управління держохорони Ігоря Забілика.

За словами речника УДО, звернення управління некоректно трактували і подали як сенсацію.


Новини партнерів