Польща безкоштовно пускатиме українців вже з вересня?

09З 15 вересня минулого року українці повинні були отримувати безкоштовні довгострокові візи у Польщу. Про це на своїй сторінці в Twitter тоді написав міністр закордонних справ Костянтин Грищенко. Як зазначає ТСН.

За його словами, із зазначеної дати набуває чинності угода між Україною і Польщею про скасування плати за оформлення віз.

«Так що ці візи будуть безкоштовними. У 2011 їх видали десь 200 тисяч. За 20 євро за візу – економія для українців близько 4 млн євро на рік», – написав тоді глава українського МЗС.

Треба зазначити, що йшлося лише про національні візи. Національна віза передбачає довгострокове перебування у країні – більше 3-х місяців, але не більше одного року і коштувала вона 20 євро.

Україна і Польща підписали Угоду, згідно з якою українці зможуть їздити в Польщу безкоштовно строком від 3-х місяців до року. Раніше Україна домовилася про лібералізацію візового режиму з Кіпром. Суть спрощення буде полягати в тому, що документи на одноразову національну візу можна буде подавати онлайн.

«В посольство йти не треба, віза стає електронною та безкоштовною», – обіцяли у МЗС.

Нагадаємо, власники польських садових господарств днями заявили про нестачу сезонних працівників з України. Товариство садівників Польщі закликало консульські установи видавати візи заробітчанам поза чергою.

  • Анатолій

    Народ, хватить репостити минулорічну новину, зверніть увагу на дату публікації на ТСН, національні візи вже рік як безкоштовні!

  • за таку новину потрібно подякувати . раз в своїй країні немає роботи, або неплатять. люди подаються на заробітки. по неволі стаєш мігрантом.

  • Сергій

    Тяганина там і бардак (Про візові центри). Потрібно, щось змінювати! І взагалі, чому б мені просто на один день не поїхати на пиво до них, вони (поляки) таке право мають а ми (українці) – НІ! Ч О М У?

  • саланг

    Яблочки… отстой! То ли дело… сортиры!


Новини партнерів