Книги зі Львова передадуть українцям Польщі та Італії

dhip_bibliothek_2_02На ХХ Форумі видавців у Львові збиратимуть книги для української діаспори Польщі та Італії. Така акція допоможе поповнити українські відділення бібліотек Варшави й Риму, повідомляє прес-служба Форуму видавців.

За інформацією  української служби Польського Радіо, в українському  відділі Публічної бібліотеки  імені Зигмунта Яна Румля у Варшаві нині всього 500 екземплярів книг.  Аби допомогти поповнити фонди відділу, Польське радіо закликає поділитися своїми книгами на ХХ Форумі видавців.

Окрім цього, книги  можна принести у Товариство  «Просвіта»  за адресою площа  Ринок,  9.

Книги  із бібліотеки  Яна Румпеля використовує  у своїй  діяльності  також  українська  служба Польського  Радіо.

Наповнити полиці відділу української літератури Римської міської бібліотеки закликала письменниця Лариса Ніцой. Ідея зібрати видання для діаспори у неї виникла після поїздки до Риму. Під час зустрічі з українцями, що живуть в Італії, письменниця дізналася, що в римській бібліотеці є відділ української літератури. Створений він недавно і наповнений творами класиків Лесі Українки, Івана Франка, Тараса Шевченка.

«Тоді ж на зустрічі з вуст наших земляків прозвучало, що вони залюбки читали б сучасних українських авторів – і дитячих, і дорослих, але їх у бібліотеці немає», – зазначила Маріанна Сороневич.

Книги для українців Італії збиратимуть перед входом на книжковий ярмарок на вулиці Коперника.


Новини партнерів