Україністи у Кембриджі створять сайт до 200-річчя Шевченка

200-річчя ШевченкаУкраїнські студії в Кембриджському університеті запустять веб-сайт до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка, щоб привернути зацікавлення до цієї постаті міжнародних ЗМІ, повідомляє «День».

Веб-ресурс запустять за адресою www.Shevchenko2014.org. Як повідомляється на сайті, він розпочне працювати 1 жовтня.

«Основною функцією сайту буде надання відвідувачам швидкого доступу до оголошень заходів, пов’язаних з відзначенням двохсотріччя від дня народження Шевченка у всьому світі, з датами, місцями проведення подій та іншою інформацією бажано англійською мовою», – йдеться у повідомленні студій.

Для зручності користувачам запропонують інтерактивний календар. Ініціатори проекту просять небайдужих надсилати новини та оголошення заходів, бажано англійською мовою, до Вікторії Лeвер (Mrs Victoria Lever, адміністраторки відділу славістики Кембриджського університету) на електронну адресу slavon@hermes.cam.ac.uk не пізніше 16 вересня 2013 року.

Додамо, Shevchenko2014.org є спільною ініціативою українських студій у Кембриджі та їх партнерів у всьому світу. Ресурс збиратиме інформацію про заходи, присвячені 200-річчю з дня народження Тараса Шевченка у Великій Британії і за її межами. Він також пропонує інтерактивні можливості для відвідувачів, із яких можна  більше дізнатися про життєвий шлях Тараса Шевченка.

 


Новини партнерів