Українців у США просять розшукати свідків Голодомору

edb94b44-90cf-49d6-8035-a01efc09ad55Український конгресовий комітет Америки звертається до українських громад в США із проханням допомогти у пошуку людей, що пережили Голодомор і проживають у США. Повідомлення про це опубліковано на сайті організації.

Комітет розшукує свідків Голодомору, щоб перейняти від них досвід та спогади, а також вшанувати їх під час міжнародної конференції «Оцінюючи Голодомор», яка 5-6 листопада відбуватиметься в Прінстонському клубі у Нью-Йорку. У цій дводенній конференції візьмуть участь провідні світові вчені, що займаються вивченням Голодомору.

«Якщо ви пережили Голодомор, або знаєте того, з ким можна зв’язатися щодо цього майбутнього заходу вшанування, просимо сконтактуватися із Крайовою канцелярією УККА», – зазначено у повідомленні.

«Голодомор входить до числа найстрашніших випадків жорстокості одних людей у відношенні до інших, і, мабуть, є найбільш жахливим прикладом використання їжі у формі зброї. Ми повинні вшанувати пам’ять жертв і робити все можливе, щоб подібні трагедії більше ніколи не повторилися», – йдеться у зверненні УККА.

Нагадаємо, з нагоди відзначення 80-х роковин українського Голодомору 1932-33 років в Україні презентують велику Електронну книгу пам’яті. Чикаго вже розпочало вшанування річниці Голодомору. Фундація Українського Геноциду-США оголосила програму заходів, приурочених пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років.

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…