Українців у США просять розшукати свідків Голодомору

edb94b44-90cf-49d6-8035-a01efc09ad55Український конгресовий комітет Америки звертається до українських громад в США із проханням допомогти у пошуку людей, що пережили Голодомор і проживають у США. Повідомлення про це опубліковано на сайті організації.

Комітет розшукує свідків Голодомору, щоб перейняти від них досвід та спогади, а також вшанувати їх під час міжнародної конференції «Оцінюючи Голодомор», яка 5-6 листопада відбуватиметься в Прінстонському клубі у Нью-Йорку. У цій дводенній конференції візьмуть участь провідні світові вчені, що займаються вивченням Голодомору.

«Якщо ви пережили Голодомор, або знаєте того, з ким можна зв’язатися щодо цього майбутнього заходу вшанування, просимо сконтактуватися із Крайовою канцелярією УККА», – зазначено у повідомленні.

«Голодомор входить до числа найстрашніших випадків жорстокості одних людей у відношенні до інших, і, мабуть, є найбільш жахливим прикладом використання їжі у формі зброї. Ми повинні вшанувати пам’ять жертв і робити все можливе, щоб подібні трагедії більше ніколи не повторилися», – йдеться у зверненні УККА.

Нагадаємо, з нагоди відзначення 80-х роковин українського Голодомору 1932-33 років в Україні презентують велику Електронну книгу пам’яті. Чикаго вже розпочало вшанування річниці Голодомору. Фундація Українського Геноциду-США оголосила програму заходів, приурочених пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років.

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Схоже з цієї категорії