У Бостоні вирішуватимуть, чи вносити Голодомор у шкільну програму штату

У Бостоні, центрі штату Массачусетс, пройдуть слухання щодо можливого внесення теми українського Голодомору у навчальну програму з історії вищих шкіл штату. Комітет Голодомору просить українців долучитися до слухань.

31 жовтня у Капітолії штату  Массачусетс Комітет Голодомору разом із освітнім комітетом штату, сенатом та палатою представників штату вирішать, чи будуть американські школярі на уроках з історії вивчати сторінки українського Голодомору 1932-1933 років.

Комітет закликає українців діаспори прибути на слухання із родинами та друзями, щоб залу наповнили українці, та одягнути національний одяг, ідеться у повідомленні Комітету. Деталі про час та місце слухань можна прочитати на сторінці події у Facebook.

Якщо цей законопроект буде прийнято, Массачусетс стане другим штатом, у якому в американських школах розповідатимуть про Голодомор. З 2005-го року такої домовленості досягнуто у Іллінойсі.

Додамо, американські школярі та студенти є постійними відвідувачами Українського національного музею в Чикаго, де в окремій виставковій залі міститься постійна і найбільша у США документальна виставка про Голодомор в Україні.

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…

  • Odessa

    Они пускай лучше детально изучат свой голодомор начала 20-го века! http://www.youtube.com/watch?v=RcH7R1nkr5w&playnext=1&list=PL28982AD4FBE3FC8E&feature=results_video

  • кардан

    пока они там думают оккупация Украины гнидами в лице кацапов все еще продолжается, старые советские кретины не как не могут трезво осмыслить происходящее..а жаль..все больше начинаю презирать этих пенсионеров..хотя я их и раньше не очень любил..все эти советские старикашки редкие суки..