На Благодійному бенкеті УКУ зібрали понад мільйон гривень (Фото)

Понад мільйон гривень задекларували учасники шостого Благодійного бенкету у Києві на підтримку Українського католицького університету. 26 жовтня Бенкет відвідали близько 250 друзів Університету – політики, громадські та культурні діячі, підприємці, дипломати.

уку

уку

уку

«У центрі уваги нашого Університету є студенти. Сьогодні це більше півтори тисячі учасників різних програм. Кошти, зібрані під час заходу, скерують на стипендії для тих, які цього потребують. Навчання в УКУ є дотаційним, і навіть ті студенти, які платять, покривають лише третину вартості навчання. Тому Ваша підтримка для нас є дуже важливою», – зазначив єпарх Паризької єпархії УГКЦ, президент УКУ владика Борис.

уку

уку

уку

уку

«Я є сенатором УКУ і відверто цим пишаюся. Бо вважаю, що це унікальний навчальний заклад в Україні, який окрім знань і кваліфікації своїм студентам надає духовний стержень ​ та  моральну основу – саме у цьому є майбутнє розвитку нашої країни. Я працюю над розвитком системи освіти і для мене сам феномен УКУ є цікавим як такий. На мою думку, він має поширюватися по всій Україні», – зауважила голова парламентського комітету з питань освіти, нардеп Лілія Гриневич.

уку

уку

уку

уку

Організаторами традиційного Бенкету на підтримку УКУ в Києві є коло приятелів Університету у Києві та Почесний комітет, до складу якого цьогоріч увійшли Глава УГКЦ Блаженніший Святослав (Шевчук), Блаженніший Любомир Кардинал Гузар, голова представництва ЄС в Україні Ян Томбінський, засновник і голова правління «Northland Power», меценат Костянтин Темертей, художник Михайло Демцю, письменниця Марія Матіос, учений-філософ Мирослав Попович та інші.

уку

уку

уку

Музичну частину вечора супроводжувала володарка Гран-прі конкурсу ім. Квітки Цісик, співачка Оксана Муха та лідер гурту «Плач Єремії» Тарас Чубай.

Фото прес-служби УКУ 

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…