Студенти зняли відео про те, чому хочуть виїхати з України

Без іменіСтуденти презентували депресивну  соціальну рекламу про життя молоді в Україні. Так, на відеоролику «Нам потрібна наша країна, а чи потрібні ми їй?» з’являються дівчата-студентки, які розповідають про те, як їм живеться в Україні і що чекає їх у майбутньому.

Зокрема, одна з них каже, що закінчила школу із золотою медаллю, а інша ділиться, що є дипломанткою багатьох міжнародних конкурів. Ще одна каже, що навчається в творчому виші та має безліч цікавих ідей, пише «УП.Життя».

Однак їх усіх об’єднує одна фраза: “Але моя країна щодня вбиває надію на щасливе життя”.

Далі у ролику пояснюється, чому. Відповідний відеоряд про лікарні підтримується текстом, що в нашій країні краще не хворіти і що в умовах вітчизняних лікарень неможливо одужати.

«Я не хочу жити в бруді та їздити у жахливому транспорті. Мої колеги, а в майбутньому і я вимушені працювати за одну тисячу гривень. Я хочу створити родину і мати дітей. Але коли, ми, двоє молодих людей назбираємо гроші на квартиру, яка щонайменше коштує 35 тисяч доларів?», – запитують дівчата.

Наприкінці відео, студентки кажуть, що хочуть жити в Україні і можуть розвивати культуру і науку, народжувати тут дітей.

«Але ми змушені будемо поїхати звідси туди де є комфорт, культура і піклування про людей», – йдеться у відео, на тлі зібраних валіз.


Новини партнерів 15 коментарі(в)

 1. Патріот 20/11/2013 о 01:53

  Мене дивує кількість ідіотів в коментарях…Це тупий брєд. Важливо робити щось і починати з себе а не нити і жувати соплі. А такі ТП нехай валять – тут буде вільніше і краще тільки.

  Reply
 2. Олександр 19/11/2013 о 11:47

  Країні потрібні люди, які борються, будуть нашу Україну і роблять її кращою, а не такі, що чекають на подачку.
  Така правда життя, може за кордоном у вас вийде краще, пробуйте. Там грошей більше, повітря чистіше, люди кращі і їжа смачніше, а чоловіки достойніші. Але від себе не втечеш, от і подивимось років за 20, що ви будете розповідати.

  Reply
 3. oleh 19/11/2013 о 02:38

  інакшого виходу нема ! тільки тікати звідси! дальше буде гірше! і я зробив уже все можливе ! мої діти за океаном!

  Reply
 4. громад 18/11/2013 о 15:39

  А дітки “покращувальників” нашого життя вже давно там у ЄС та США

  Reply
 5. Inna 18/11/2013 о 15:15

  На жаль то є так. Я дипломований спеціаліст змушена була їхати і віддавати свої знання та вміння, на добробут іншій країні((

  Reply
 6. Людмила 18/11/2013 о 15:01

  Все это правда. Кто бы мог подумать еще 20-25 лет назад, что все мечты разобьются о такую правду. Спасибо, пани-господа Президенты, олигархи, либералы-демократы не только от молодых студентов, но и от пенсионеров. А пенсионеры здесь нужны? Ответ ясен. Печальная картина.

  Reply
 7. glod 18/11/2013 о 14:49

  яка жахлива правда

  Reply
 8. Василь 18/11/2013 о 14:45

  Геніально і правдиво, усе стисло і експресивно. Чудова робота і модернова проблематика. Шкода, але правда у тому, що тисячі молодих українців покращують генофонд, культуру та добробут інших країн. І не потрібно їх засуджувати. До цього призвели пусті патякання і грабування народу нашими можновладцями. А люди – іх просто викидає Україна собі під ноги, створюючи з люду бомжів або ж не на багато кращу сіру біомасу, котру наші політики “любовно кличуть електоратом”.

  Reply
 9. Віктор 18/11/2013 о 14:41

  Все правільно дівчата сказали. Я б ще додав про СБУ, Податкову, Митницю, чиновників, суддів, як створюються робочі місця за державною програмою і куди ідуть гроші. І ще богато-богато чого. У нас в країні все суспільне життя перевернуто з ніг на голову. Тільки голова болить у людей, які працюють та платять податки.

  Reply
 10. Иван 18/11/2013 о 14:37

  Не в бровь, а в глаз. Студенты – очень умный народ, заслуживающий всяческого уважения и необходимости прислушиваться к их мнению, а не снисходительного отношения и помыкания со стороны государства

  Reply
 11. заробітчанин 18/11/2013 о 14:35

  Так ці дівчата пояснують своє бажання підзаробити багато грошей за кордоном шляхом проституції.

  Reply
  • Inna 19/11/2013 о 00:55

   Шановний, Ви вважаєте, що в наших дівчат вистачає розуму тільки на проституію? Прикро, як на мене, наші жінки дуже розумні і можуть втерти носа багатьом, навіть чоловікам…

   Reply
   • Василь 20/11/2013 о 01:57

    За кордоном їх ніхто не чекає. і 80% з них дійсно стають проститутками. Тому що мозку в жінки аналітичного менше, вона більше локально думає не розуміючи усієї суті і причини своїх вчинків. А те що ви така мудра й розумна – так це вийнятки, дуже малий відсоток таких, в основному дійсно ТП.

    Reply
 12. Jul 18/11/2013 о 14:32

  Ну звичайно! Адже закордоном молодь просто так отримуе житло. Просто тому що вони хочуть…

  Reply
 13. Anjey 18/11/2013 о 14:22

  Боюсь цей ролик, тільки буде мати тисячі коментарів, але ніякої реакції від наших можновладців…. Нажаль… Сам при першій же нагоді звідси втічу, як не сумно… Дівчатам лайк!!!!

  Reply

Коментувати

(Ваш імейл не буде опубліковано)

Додавши коментар, Ви погоджуєтесь, що він перед розміщенням на нашому сайті може бути переглянутий редакцією. Перед коментуванням Ви прочитали і погоджуєтесь з правилами. VIDIA залишає за собою право використати Ваш коментар на будь-якій із своїх медійних платформ.

Реклама на VIDIA

З питань розміщення реклами звертайтесь за адресою:
advertise (at) vidia.org

Про нас