Філарет закликав обрати добро замість рабства – йти в ЄС

Філарет в Чикаго, ГолодоморПід час свого щорічного візиту в США Патріарх Філарет відвідував українські православні церкви, приналежні до Київського Патріархату, а також зустрівся з багатьма політиками у Вашингтоні. Повідомляє кореспондент VIDIA.

Зустрічі відбулись з американськими конгресменами, сенаторами, з членами різних громад і фундацій, які займаються українськими питаннями або ж проблемами, які виникають у взаємовідносинах України і США.

Зокрема, у Вашингтоні Патріарх Філарет мав 5 великих промов і зустрічей. Ми всі були приємно здивовані, що людина у віці 85 років так енергійно відстоює ітереси України і невтомлюється це робити”,розповів один з членів делегації Патріарха Дмитро Степовик, професор Київської Православної Богословської Академії.

Також, Філарет прибув у Чикаго, де взяв участь у подіях, присвячених вшануванню пам’яті жертв Голодомору 1932-33 років. Зокрема, Патріарх УПЦ(КП) разом з єпископом Чиказької єпархії УГКЦ Ричардом відслужив панахиду за жервами Голодомору у греко-католицькому соборі Св. Миколая в Українській околиці Чикаго.

У своїй промові до віруючих Патріарх Філарет  торкнувся політичної теми, зокрема вибору стратегічного напрямку в політиці України. Філарет твердо наполягав, на тому, що Україні місце у Європейському Союзі.

“Україна стоїть зараз перед дуже важливим вибором, перед вибором добра або зла. Перед вибором Європейського союзу, щоб було благо. Чи Євразійського союзу – щоб було рабство. Звертаюсь до всього українського народу обрати життя!” – закликав Патріарх Філарет.

  • T_Andriy

    зрозуміло. бо москальський Кірюха – скоріше від сатани. ніж від Бога!

  • Тарас

    Справді, Патріарх Філарет хоче своїй пастві добра а не смерті й голоду. По плодам їхнім пізнаєте їх, і тих, хто тягне в інший бік.

  • Татьяна

    А я думала, что Филарет призывать должен идти к Богу спасаться. По плодам их узнаета их.


Новини партнерів