У Віденському університеті встановлять пам’ятник Шевченку

21 листопада Янукович планує здійснити візит до Австрії, де зустрінеться із керівництвом країни та передасть пам’ятник Шевченку Віденському університету.

Як повідомляють «Коментарі», передбачаються, зокрема, зустрічі глави держави з Федеральним президентом Австрійської Республіки Хайнцом Фішером, Президентом Національної Ради Австрії Барбарою Праммер та Віце-канцлером, Федеральним міністром з європейських і міжнародних справ Австрії Міхаелем Шпінделеггером.

З австрійською стороною планується обговорити широке коло питань розвитку двосторонніх відносин у політичній, економічній та культурно-гуманітарній сферах.

«Особливу увагу на переговорах буде приділено темі європейської інтеграції України, насамперед, підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у ході Вільнюського саміту ініціативи «Східне партнерство», – йдеться в повідомленніпрес-служби.

Крім цього, Президент України передасть пам’ятник Тараса Шевченка Інституту славістики Віденського університету, повідомив Перебийніс журналістам під час брифінгу, передає агентство«УНН».

Додамо, 21 листопада у другому читанні  у Верховній Раді розглядатимуть президентський законопроект про прокуратуру та проект закону про внесення змін до виборчого законодавства. Фракція ВО «Батьківщина» закликала спікера парламенту Володимира Рибака запросити на засідання Верховної Ради 21 листопада Президента Віктора Януковича.

  • гость

    Он им нужен ?
    Лучше бы установили мемориальную плиту с цитатами проффесора.


Новини партнерів