Українці по всьому світу збирають свої євромайдани

1385097769_0759.700x468Українці по всьому світу збираються вийти на вулиці на знак протесту проти згортання євроінтеграції України. Акції протесту вже заплановані на найближчі суботу та неділю у багатьох містах Європи, США та Канади, повідомляє VIDIA.

У Facebook одне за одним з’являються анонси майбутніх протестних акцій.  Так, українців у Польщі кличуть вийти на пікет у Варшаві в неділю, 24 листопада.  Акція на підтримку угоди про асоціацію з ЄС має розпочатися о 13:30 під Посольством України у Польщі.

«Будьте патріотами не лише онлайн! Підтримаємо наших братів та сестер що вишли на майдани у Києві та інших містах України та поза її межами. Розповсюджуйте цю подію серед друзів, та приводьте їх із собою! Нас є багато, та незалежно від того де ми проживаємо чи народились ми – один народ, одна нація!», – закликають активісти зустрітись українців, які знаходяться у Кракові. Там зустріч запланована на суботу. Після літургії о 11:30 і покладання квітів до меморіальної дошки жертвам Голодомору та українці рушать ходою до Українського Консульства у Кракові. Також українці Польщі збиратимуться у Вроцлаві.

«Це може бути нова українська революція, а може – просто ще один важливий крок до прокидання українців від вічного сну під назвою “Хтось інший це за мене зробить”. Так чи інакше – Берлін приєднується! В неділю 24 листопада 2013 о 12 годині збираємося біля Бранденбурзьких воріт. Приходьте на 15-20 хвилин раніше, щоб всім знайтися»,  – зазначено у запрошенні для українців у Німеччині.

Українці Італії також уже заявили про свій протест проти призупинення підготовки до підписання угоди про асоціацію з ЄС. Перша акція протесту відбудеться завтра у Римі, коло базиліки св. Софія (Via di Boccea 478). О 16:00 там буде Літургія-Панахида за жертвами Голодомору. Опісля усі охочі зможуть підписати лист-звернення до українців на Майдані.

Український конгресовий комітет Америки закликає українців у Нью-Йорку до протесту. В суботу о 3:30 усіх небайдужих чекатимуть під будівлею Постійного представництва України при Організації Об’єднаних Націй. Також, акції відбудуться у Пармі та Клівленді, Чикаго, Сан-ФранцискоВашингтоні. У Канаді українці збираються в Торонто, Оттаві, Вінніпегу, Едмонтоні.

Українці Великобританії збираються у суботу  о 12:00 на Парламентській площі у Лондоні. Усіх просять приходити із прапорами України та ЄС. Також українці зберуться у БрюсселіВідні, ПарижіЛіссабоні, Женеві та Талліні.

Як відомо, учора уряд оприлюднив розпорядження про призупинення процесу підготовки до укладання угоди про асоціацію з ЄС. У той же  день увечері на Майдані Незалежності зібралися близько тисячі незгідних із рішенням влади. Наступного дня у Києві та обласних центрах України продовжились акції протесту.

Світовий Конгрес Українців уже засудив рішення владних структур України щодо зупинки процесу підготовки до укладання Угоди про асоціацію між ЄС і Україною та відновлення активного діалогу з Російською Федерацією та іншими країнами Митного союзу.

Пряма трансляція з Євромайдану у Києві:

Відбулась перша хвиля Євромайданів у діаспорі

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…